Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Маніфест   Рух за Новий Світ   ОФІЦЕРІ АРМІЇ та СПЕЦСЛУЖБ   Влада   Народовладдя   Революція   Народ

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО "ЛЮДЕЙ У ПОГОНАХ"...


-8
Рейтинг
-8


Голосов "за"
2

Голосов "против"
10

Сьогодні мало хто має сумніви: Влада повинна й буде належати Народу не тільки на сторінках Конституції – але й насправді. Політики, чиновники – зобов'язані передати її до рук законного Власника. ле, розставатися добровільно з халявою, що "впала з демоно-кратичних небес", вони, судячи з усього, не мають наміру в принципі...

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ''ЛЮДЕЙ У ПОГОНАХ''...
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО "ЛЮДЕЙ У ПОГОНАХ".

АБО ДЕКІЛЬКА ПИТАНЬ СУСПІЛЬСТВА ДО СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ:

ОФІЦЕРІВ АРМІЇ, СПЕЦСЛУЖБ, ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ


Сьогодні мало хто має сумніви: Влада повинна й буде належати Народу не тільки на сторінках Конституції – але й насправді. Політики, чиновники – зобов'язані передати її до рук законного Власника.

Але, розставатися добровільно з халявою, що "впала з демоно-кратичних небес", вони, судячи з усього, не мають наміру в принципі. І на їхньому боці – ЗМІ, лукаві політологи й гроші олігархів. А це і є фундамент будь-якої реальної влади. Отже, необхідно зробити Перший і Найважливіший Крок – забрати цю безмежну владу з рук свавільних політиків. Як показує досвід, зробити це за допомогою "демократичних виборів" – все одно що ягняті відібрати у вовків їхнє право вечеряти собою...

Але оскільки це неможливо зробити згідно умов чужої гри, то про захист "народу-ягня" повинні потурбуватися ті, кого зазвичай називають "природними захисниками Народу". Тобто ті, хто охороняє його право на волю, щастя, загальну справедливість і право бути Господарем у власному Будинку. Чи готові вони підтримати свій Народ? В результаті виникають питання, що вимагають чесної відповіді...


* * *

ЧАСТИНА 1. ПРЯМІ, НЕЗРУЧНІ ПИТАННЯ ДО ОФІЦЕРІВ АРМІЇ, ПРАЦІВНИКІВ І ВЕТЕРАНІВ ПРАВО- ОХОРОННИХ ОРГАНІВ, ЧИЙ ОБОВ'ЯЗОК – СТОЯТИ НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ УСЬОГО СУСПІЛЬСТВА, А НЕ КУПКИ АВАНТЮРИСТІВ, ЩО ПРИВЛАСНИЛИ СОБІ "ЗАКОННЕ ПРАВО" ЗАХОПЛЮВАТИ ВЛАДУ З МЕТОЮ ОСОБИСТОГО АБО КОРПОРАТИВНОГО ЗБАГАЧЕННЯ

Пам'ятаєте, друзі, слова клятви, що ви давали своєму Народу?

Ви обіцяли берегти Батьківщину, захищати своїх співгромадян від внутрішніх і зовнішніх ворогів. Щоправда, вам ніхто не казав, що визначати, хто нам ворог, а хто друг буде не сам Народ – а політики, які роблять це на свій власний розсуд. От і виходить, що в будь-який момент, спекулюючи на вашій присязі, вас можуть змусити направити свою зброю проти своїх же братів. Яких, між іншим, їхні власні політики, також "розвели на поняттях" про обов'язок і честь військовослужбовця. А, головне, назріває такий момент, коли "законно обраний президент і головнокомандуючий" спробує повернути вас проти свого ж Народу. Звичайно ж, під приводом "порятунку країни від внутрішніх або зовнішніх ворогів" і збереження її цілісності...

ПИТАННЯ: чи зобов'язані ви, і ми – весь Народ, підкорятися наказам самочинних "начальників", які напевно шкідливі й згубні вже і для самого життя – як окремих людей, так і всього Суспільства?

Як же вийшло, що не тільки ви, але й мільйони інших громадян, визнають право однієї людини (або купки людей) керувати їхнім власним життям і придушувати їхню власну волю? Чому ми все погоджуємося з тим, що докорінно суперечить нашій власній природі, загальним й особистим інтересам?

ВІДПОВІДЬ парадоксальна: ВІРА – от що керує Суспільством і кожним з нас. Якщо ми віримо – що так і повинно бути – то все так і відбувається. Якщо перестаємо вірити, і починаємо мислити по-іншому – міняється, разом зі світоглядом, і ситуація нашого життя.

І якщо ми, незважаючи на очевидну абсурдність ситуації, продовжуємо вірити й підкорятися якимось і кимось вигаданим догмам – то ця віра СЛІПА.

Якщо ж ми, прозрівши, і зрозумівши, що до чого, починаємо будувати своє життя й загальні правила взаємодії виходячи з ВІ-дання РО-зуму, – то наша ВІРА стає результатом знання й розуміння дій Природних Законів.

Таким чином, СЬОГОДНІ ВСІМ НАМ МАЄ ПОТРІБНО ОСТАТОЧНО ВИЗНАЧИТИСЯ: КОМУ належить вся Влада в Державі, і ХТО й КОМУ зобов'язаний підкорятися. А, головне, ЯК організувати таку систему управління, де все стає на свої місця. Тобто Народ стає Господарем, а всі державні службовці – виконавцями його волі.

Щойно така система запанує в Суспільстві – зникнуть і всі проблеми. Тому що тепер не окремі політики стануть вирішувати, як жити країні, куди їй рухатися, з ким дружити й т. д. Але все це органічно, знизу до верху, а вірніше від периферії до центра, буде формуватися завдяки новій системі спів-керівництва Державою з боку всіх сторін і учасників суспільної взаємодії.

І тоді нікому з вас більше не доведеться метушитися в пошуках виходу з вічної ситуації безгрішшя, відсутності квартири й т. д... Не доведеться, як і всім іншим, складати свої Маніфести в захист власних інтересів. Тому що вже не політики й депутати будуть вирішувати, кому й скільки дати крихт, що залишилися від державної скарбниці після їхнього бенкету. Але кожен з вас буде тим самим формувачем ЗАГАЛЬНОГО БЮДЖЕТУ, що стане результатом урахування інтересів і заявок на бажаний розвиток з боку кожного громадянина країни. (Див. http://politiki.net.ua/node/122)

Але це буде завтра. А сьогодні все ті ж політики й вкрай знахабнілі олігархи привели країну до межі загибелі. Державі загрожує реальна катастрофа. Як економічна, так і всезагально-фізична.

Так невже ВИ, ВСІ МИ – хочемо загинути, ставши гарматним м'ясом у війні їхніх шкурних інтересів?

Ні, звичайно! А як так, то цьому демоно-кратичному свавіллю повинен бути покладений кінець.

КРАЇНА ПОВИННА БУТИ ВРЯТОВАНА ПАТРІОТАМИ СВОЄЇ ЗЕМЛІ. Не надуманими "націонал-патріотами" – які не усвідомлюють, що своїм обмеженим баченням вони породжують протест в "інакомислячих" і ще більшу напругу в Суспільстві. Але тими, хто не ділить своїх спів-громадян на "своїх" і "чужих", і готовий урахувати й захистити інтереси кожного з них. Тобто УСІХ НАС.

Природно, ВИНИКАЄ ПИТАННЯ: хто ж це зробить, ХТО НАС УРЯТУЄ?

Що, інші політики? Нова хвиля? Третя сила? Так це ж все закамуфльована дурильня!

Тому що "інші" з будь-який "нової хвилі" – це всі ті ж злодії, аферисти або психічно неврівноважені особистості, що мріють зайняти крісло влади. Для того, до речі, щоб реалізувати свої власні погляди на наше загальне життя, мимохідь ще й поповнивши свою кишеню з загально-державної.

ЗВИЧАЙНО, ВРЯТУВАТИ СЕБЕ МОЖЕ, І ПОВИНЕН, САМ НАРОД.

Але, ПО-ПЕРШЕ, Народ наш інертний. Причому, не стільки від природи своєї – скільки завдяки вправним маніпуляціям ЗМІ й умілих політ-технологів. До того ж, будучи ошуканим "минулими революціонерами" – він навряд чи легко кинеться на нові "кольорові фантики". І тепер, поки він точно не переконається, що боротися дійсно є за що – він не рушить з місця.

ПО-ДРУГЕ, якщо він навіть і підніметься – то тільки через ПОВНУ НЕМОЖЛИВІСТЬ жити й далі в тому хаосі, повному беззаконня й безгрошів'я, куди політики його вже завели.

І, ПО-ТРЕТЄ, НАЙВАЖЛИВІШЕ: якщо Народ наш і підніметься – то мало нікому не видасться. Це буде навіть не пріснопам'ятна громадянська війна початку минулого століття. Тому що всіляких партій, рухів і т. д. розвелося сьогодні на кілька порядків більше, ніж було тоді. А це значить, що й потенційних "супротивників" у них також стане більше. Що, у свою чергу, означає ВІЙНУ ВСІХ ПРОТИ ВСІХ.

Чи треба пояснювати, у що це виллється для країни й чим обернеться для Суспільства?...

І, НАЙГОЛОВНІШЕ, Революція, як ми всі прекрасно розуміємо, все одно відбудеться.

Питання тільки в тому, які сили її очолять, і, відповідно, пожнуть її результати.

Від цього, до речі, залежить і те, якими жертвами все це обійдеться для Народу.

Якщо "народ поведуть" чергові аферисти, або не дай боже, радикал-націоналісти – Україні, як Державі, прийде реальний кінець. Народ буде дезорієнтований, а країна розвалена.

Залишається – прийдешні події передбачити, а процеси – очолити.

Недарма ж говориться: не можеш побороти силу, або уникнути події – стань на чолі їх.

Якщо це зробить якась одна з наявних сьогодні соціально-політичних сил або культурно-етнічних сторін – всі інші стануть в опозицію. А це виллється в нову "столітню війну".

Якщо ж ці події передбачать конструктивні лідери з офіцерського середовища, до яких ми, Суспільство, зараз і звертаємося, то вони стануть "загальнонаціональними героями". Тому що у своїх діях будуть керуватися не політичними мотивами й особистими інтересами, але думкою про порятунок від загибелі свого Народу й запобігання розвалу своєї країни.

І не дай Боже упустити момент, що наближається, – тоді ми всі ризикуємо опинитися в море крові.

Тому що сьогоднішні протести, що почалися з гудків автомобілів, незабаром переростуть у гудки заводів, міліцейських і пожежних машин, а також швидкої допомоги. Тому що провокаторів за всіх часів вистачало.

І тому – вибору немає. У всякому разі, у тих, хто є реальним патріотом своєї землі й стурбований подальшою долею своїх співвітчизників.

Звичайно, при цьому виникає питання. Офіцери – природжені командири й активні виконавці.

Навести швидкий порядок, приструнити "дебоширів" – це в їхній владі й їм під силу.

Але після того як "реанімаційна швидка" зробить свою справу – пацієнтові необхідні грамотне лікування й реабілітація. До повного видужання. Запитується, ХТО і ЯК це зможе зробити?

Це під силу зробити тільки тим, хто має соборний, комплексний рівень своєї духовної свідомості. Такі є в будь-якому соціально-економічному середовищі. Це вчені й діячі культури, представники бізнесу й суспільні лідери. Такі є навіть у середовищі самих політиків...

Але весь фокус в тому, що вони здатні провести необхідні зміни лише за підтримки:

- Всіх чесних журналістів і керівників ЗМІ, а також

- Самого Народу.

Але, вся заковика саме в тому, що Народ може УСВІДОМЛЕНО підтримати таких лідерів тільки тоді, коли буде точно знати, ЩО його чекає в Новому Світі. А довідатися це від них він може тільки із центральних ЗМІ. Останні ж перебувають у руках олігархів або політиків з чиновниками, їх і на гарматний постріл не підпускають до своїх "інформаційних генераторів суспільного впливу". Тому поки Народ чує й бачить дезорієнтуючу його лайку політиків, порожні мильні серіали або щоденні "чорні новини" – він аморфний від безвихіддя. Якщо ж він почує реальну правду, ЩО і ЯК робити, щоб досягнути бажаної волі й права розпоряджатися своїм життям – то жодна сила у світі його більше не зажене в чиюсь "політичну череду". І тоді влада політиків і олігархів впаде, як осінній лист... (І не в одній тільки Україні, до речі. Оскільки завдяки глобальним засобам зв'язку, будь-яка новина облетить світ зі швидкістю радіохвиль. А тих, хто зрозуміє, що до чого, і що треба робити для свого звільнення – у кожній країні вистачає...)

От для того, щоб дати можливість таким людям встановити ЗАГАЛЬНО-справедливі правила гри для всіх – і потрібні зусилля тих, хто зобов'язаний піклуватися про долю свого Народу – за визначенням. Тобто мова йде про підтримку Ідеї Нового Світу й проведення термінових реформ – з боку Збройних Сил, правоохоронних органів, служб безпеки...

Звичайно, перша думка "вічно насторожених" – мова йде про заклик до бунту, нову революцію.

Розчаруємо "надто імпульсивних". Лементів, збіговиськ, наметів і барабанного бою не буде.

Все набагато простіше й ефективніше. Революція відбудеться, але віртуально. А от результати будуть цілком відчутні, практичні. Просто, з арени історії підуть політики й сама система "політичного ладу". А, виходить, разом з ними підуть у небуття й всі, породжувані ними кризи, війни й конфлікти.

Що для цього потрібно зробити, запитаєте ви? А нічого екстраординарного! Потрібно просто ПОЗБАВИТИ політиків, чиновників і інших пройдисвітів ВІРИ в те, що Влада належить їм!

Як цього домогтися? Теж просто! Необхідно всім військовослужбовцям і працівникам силових структур заявити, що відтепер ВСІ ВИ визнаєте владу над собою винятково самого Народу! (За Конституцією, між іншим!). І що відтепер ви перестаєте підкорятися волі окремих політиків, що самовільно призначили себе "Верховною Владою". Вимагайте термінового створення органів реального Народовладдя! На початковому етапі – це скликання ВСЕ-Народного ВІЧЕ (по системі "відповідальних капітанів" – які й стануть реальними представниками влади для всіх чиновників і ін. Державних службовців). Це Віче розгляне всі наявні варіанти механізмів реалізації ПРЯМОГО Народовладдя й прийме оптимальні рішення. Буде сформована вся вертикаль і горизонталь органів само-управління, що у сукупності створить Систему СПІВ- УПРАВЛІННЯ Державою з боку всіх представників соціальних прошарків – за допомогою висновку трудових договорів з гідними кандидатами на всі державні пости. (Див. – http://politiki.net.ua/node/123)

А доти – заявіть про свою відмову підкорятися злочинним наказам (указам) неадекватних особистостей, що привласнили собі право особисто вирішувати, що і як робити громадянам Держави, кому вони, між іншим, як і ви, клялися служити вірою й правдою...

Звичайно, виникає гостре питання: чи буде це порушенням клятви, даної вами в момент присяги?

Щоб напевно правильно відповісти на нього, дайте самі собі відповідь на інше, не менш важливе й гостре питання: а чи не є порушенням клятви та ситуація, що склалася сьогодні в країні?

Для цього давайте розберемося з усім по-порядку. Для початку, згадаємо текст своєї присяги. Отож, у ньому НІЧОГО НЕ ГОВОРИТЬСЯ, ЩО ВИ ПОВИННІ захищати партії, політиків, чиновників...

Згідно суті тексту, ВИ зобов'язалися захищати інтереси ВСІЄЇ КРАЇНИ, УСЬОГО НАРОДУ! Тобто УСІХ своїх співгромадян, включаючи, між іншим, і членів ваших родин. А не якесь абстрактне "тіло" держави, чиїм ім'ям спритно прикриваються затяті аферисти, злодії й грабіжники...

ЩО Ж У РЕАЛЬНОСТІ МАЄМО СЬОГОДНІ? Народ, що фізично являє собою всю Державу, і якому ви присягали служити – сам стогне під п'ятою "політичних загарбників". Але існуюча система влаштована так хитро, що замість того, щоб звільняти Державу від реальної небезпеки, що загрожує життю самих людей – вся увага Суспільства штучно переноситься на інші теми й об'єкти. Із цією метою провокуються різноманітні конфлікти з такими ж злодійкуватими політиками із протилежних таборів. А якщо здасться мало – то й з політиками з інших країн (благо, таких, що вміють "розвести", а потім "завести свою череду", є чимало в будь-якій країні світу...).

Таким чином, "розводячи овець у своїх чередах на протиріччях" – політики стрижуть свої дивіденди.

І роблять вони свої чорні справи завдяки, між іншим, вашій вірі в їхню всемогутність!

Але ніхто з "наших" і "їхніх" політиків нічого не зможе зробити, якщо їх перестане підтримувати не просто Народ – але й ті сили і структури, які прийнято називати "силовими".

Адже, саме завдяки існуванню й підпорядкуванню їх не безпосередньо народу, а самозваній "ВЛАДІ ПОЛІТИКІВ і ЧИНОВНИКІВ", чергове злочинне угруповання великих злодіїв і аферистів ("злодіїв у законі державного масштабу") мають можливість сидіти на шиї в Народу – загрожуючи розправою тим, хто втомився від їхнього беззаконня.

Ви тільки вдумайтеся! Вас, синів Народу, покликаних захищати Його життя й безпеку, тримають як шукачів і вовкодавів, що допомагають "кровожерливим вівчарям" стерегти "череду громадськості" від бунту проти своїх поневолювачів!

Але, Народ, прості люди – уже давно не бидло, і не барани, готові стерпіти від влади що завгодно. Такими їх (тобто всіх нас) прийнято вважати в середовищі "вівчарів" або просторікуючої інтелігенції, що годується залишками з "панського стола". Люди всі бачать, усі розуміють, накопичують образу, і до пори до часу терпляче чекають години свого повстання... з "рабів божих" – у Єдиний Народ і ПАНІВ чиновників.

Але й ви – плоть від плоті, крові й духу – діти ОДНОГО Народу. А це значить, що й ви народилися аж ніяк не глухими, не сліпими й не німими. І у вас, як і у всіх нормальних людей, є та ж совість і ті ж почуття, що спонукають вас встановити світ загальної справедливості.

І якщо ви й відрізняєтеся від своїх "простих побратимів" – то тільки тим, що у ваших руках – зброя!

І тому, саме на вас покладена відповідальність захисту всього Народу від будь-яких негод.

А це означає, що саме у вас є законне право й святий обов'язок відновити справедливість, гідно покаравши всіх, хто її порушує.

Пам'ятайте, що саме завдяки вам, військовим і працівникам правоохоронних органів і служб безпеки (що не стали стріляти в людей), влада один раз перейшла в руки нинішніх політиків.

І САМЕ ВИ ТЕПЕР МАЄТЕ ПОВНЕ ПРАВО ЇЇ ЗАБРАТИ!

Забрати, щоб віддати в законні руки ВСЬОГО Народу – раз і назавжди!

Ще раз згадайте: Ви присягали на вірність ВСЬОМУ Народу України, але не владі, не політикам.

Будьте ж вірні тексту й духу Присяги, відстоюючи свої права й права Народу, якому служите!

Будьте пильні зі своєю зброєю – в ім'я захисту Суспільства, і на страх тим, хто зазіхає на його права.

Адже зброя за всіх часів і у всіх країнах, давала привід відчувати страх у Влади й трепетну повагу у свого Народу. Так вже склалося в нашій історії, у кого зброя – у того реальна влада. Тому й то "влада політична" завжди й прагнула встановити свою владу над військовими.

І хоча у вас в руках – зброя, ми закликаємо скористатися не нею, але вашою Волею й твердим Словом, що ви можете сказати в підтримку інтересів усього Суспільства. Зброя ж нехай поки зберігається в чохлах. Дайте зрозуміти "політичній владі", що її ліміт довіри вичерпано. Не бійтесь прямо й відкрито заявити всім цим пройдисвітам – Армія, Спецслужби, МВС і т. д. – їм більше не вірять, і будуть відтепер підкорятися винятково інтересам усього Народу!!!

Звичайно, у зв'язку з цим ВИНИКАЄ ЩЕ ОДНЕ ПИТАННЯ: чи є у військових, службовців інших силових відомств, механізми вираження недовіри до влади? Не через силові, але мирні, конституційні? Слава Богові, так. У частинах існують офіцерські збори, в інших відомствах – суди честі, і т. д. Так згадайте ж про них! Проводьте збори, виражайте недовіру уряду й парламенту, недовіру до влади. Адже всі вони – не "священні корови", яким дозволено топтати голови своїх співгромадян. Всі вони – лише спритні аферисти й хитрі злодії – що зуміли, завдяки природній доброті й святій наївності своїх спів-громадян, виманити їхнє природне право на Пряму Безпосередню Владу у власній Державі. Замінивши її своєю, "опосередкованою владою".

А, тому, вимагайте встановлення реального й прямого Народовладдя.

Головне, не мовчіть!!! Не будьте безсловесними тваринами! Тим більше що втрачати ж вам і нема чого! Адже сьогодні під загрозою не лише благополуччя ваших родин, але й саме життя Народу й всієї країни...

Народ же, одержавши таку відкриту підтримку з вашої сторони – стрепенеться, надихнеться!

І не бійтесь втратити звання, посади, зірочки на погонах...

Згадайте, як у свій час до вас звертався із благанням нинішній "головнокомандуючий": "Друзі, офіцери армії й інших силових відомств, не піднімайте зброї проти нас, революціонерів. Не бійтеся втратити своїх зірочок на погонах. Прийдемо до влади ми – дамо вам нові...". Звичайно, дослівно був інший текст, але суть викладена точно. Так і ви сьогодні, НЕ БІЙТЕСЯ втратити ні зірочок на погонах, ні своїх посад і службових місць. Нинішні політики, разом з нинішньою системою влади злодіїв і аферистів, так чи інакше, однаково будуть скинуті Народом. Причому, ДУЖЕ СКОРО, РАЗ і НАЗАВЖДИ. І ВСІ з вас, хто не побоявся й став на сторону нової влади самого Народу – будуть ним оспівані й гідно винагороджені.

І якщо ви згодні з усіма цими вищевикладеними логічними доводами, то ЗРОБІТЬ ГОЛОВНИЙ ВЧИНОК У СВОЄМУ ЖИТТІ: заявіть відкрито політикам-злочинцям: "ДОПЕКЛИ-ДІСТАЛИ!!!". Оприлюдніть свою позицію. Зажадайте допуску до ЗМІ тих, хто реально здатний принести Суспільству ВСЕ-загальну справедливість, гармонію, мир і реальну волю свого життє-творения.

ДАЙТЕ ВСІМ ЗРОЗУМІТИ: якщо влада добровільно не буде передана в руки Народу – ви залишаєте за собою право застосувати силу проти тих "політичних банд-формувань", що спробують перешкодити цьому.

Офіцери! Зрозумійте, ніхто крім вас не заступиться за Народ, ніхто не захистить наші загальні права.

Лише ви, і ми, самі! Пам'ятайте, захищаючи право Народу на владу – ви захищаєте себе!!!


* * *

ЧАСТИНА 2. ОКРЕМІ ПИТАННЯ ДО ПРАЦІВНИКІВ І ВЕТЕРАНІВ СПЕЦСЛУЖБ

Дорогі друзі, працівники спецслужб! Для ВАС не є великим секретом, що сьогоднішня система є "ВЕЛИКИМ ЛОХОТРОНОМ" для громадян нашої "демократичної держави".

Не є сьогодні секретом це й для НАС – ПРОСТИХ громадян. Більше того, сьогодні все Суспільство повною мірою прозріло й зрозуміло що до чого в цій хитрій системі, куди його загнали політики-аферисти.

І в громадян, що прозріли, виникає резонне запитання: а куди дивляться ті служби, що покликані захистити їхні інтереси від зазіхань на загально-народну владу й всі інші багатства?

Невже не бачать те безмежне свавілля, що твориться політиками й олігархами?

Невже не розуміють характеру злочинності й катастрофічності моменту?

А якщо бачать і розуміють, але продовжують служити не Народу, якому присягали на вірність, а тим самим "злодіям у державному законі", то чи не ставлять вони себе поза законом разом із цими ж злодіями?

Звичайно ж, мова не йде про всіх працівників. Служать за подачки з панського стола – одиниці. Інші ж, вірні БУКВІ присяги – вимушено виконують накази своїх начальників. Теж, здебільшого, зв'язаних цими ж зобов'язаннями перед "політичним керівництвом".

Але не забувайте, що ще п-резидент закликав нас усіх шанувати не стільки букву, скільки ДУХ будь-якого документа. Тому що істинний зміст не в окремих фразах, які можна трактувати так чи інакше, але в загальному контексті – який і містить суть будь-якого задуму. Так СУТЬ Конституції – це ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ВЗАЄМОДІЇ для всіх сторін і учасників суспільно-державного життєвлаштування. І головна суть даного документа – ВСЯ ВЛАДА НАЛЕЖИТЬ ВИНЯТКОВО ВСЬОМУ НАРОДУ. Саме Він є істинним Господарем Держави, якій ви служите. Саме Він визначає справедливість і своєчасність будь-якого закону, у т. ч. і самої Конституції – стосовно своїх потреб та інтересів. Це і є СУТЬ і ВИЩА даність, які зобов'язані виконувати всі, хто підписався служити в цій Державі.

Отож, СУТЬ ВАШОЇ ПРИСЯГИ – БУТИ ВІРНИМИ ІНТЕРЕСАМ УСЬОГО СУСПІЛЬСТВА. І при цьому припиняти, в зародку, дії будь-яких осіб і сил, спрямовані, прямо або опосередковано, проти цих спільних інтересів. А, виходить, і проти інтересів кожного громадянина...

ЩО Ж ВИХОДИТЬ НА ДІЛІ? Держава й всі її служби, прямим або непрямим обманом, переорієнтовані на службу інтересам самих "слуг народових" – політиків і чиновників всіх мастей і рангів! Тобто, за Вищим Законом, всі ці політики й чиновники ЗОБОВ'ЯЗАНІ служити Суспільству й виконувати його святу волю. А насправді все виходить навпаки!!!

І, що саме обурливе, всі вони – політики із чиновниками всіх рангів, нагло порушили й продовжують порушувати далі, один з найважливіших законів Конституції, що говорить:

- Україна є республікою. (Тобто "народною державою", де править народовладдя)

- Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо й через органи державної влади й органи місцевого самоврядування. (Інакше кажучи, Народ – Господар Держави, що вирішує як правити нею – особисто)

- Право визначати й змінювати конституційний лад в Україні належить винятково народу й не може бути узурповано державою, її органами або посадовими особами.

- Ніхто не може узурпувати державну владу.
(Стаття 5)

А тепер, поклавши руку на серце, скажіть: чи не відбувається все навпаки: Народ виявився в ролі ошуканого раба, а його "законні слуги" – узурпаторами всієї влади в Державі?

Тоді, ПИТАЄТЬСЯ, куди дивляться наші прямі захисники – доблесні спец-служби? Невже в кишеню злодіїв і затятих аферистів, шляхом обману привласнивших собі НАРОДНУ ВЛАДУ, а заодно й право розпоряджатися ВСЕ-НАРОДНОЮ, тобто Державною, скарбницею?

Те, що ВСІ вони такі, уже давно ні для кого не секрет. Завдяки пресі й телебаченню – вони самі ж викрили себе перед мільйонами своїх співгромадян. Те, що цим питанням не зайнявся Суд, Прокуратура – питання окреме. Виходить, цим питанням доведеться зайнятися самому Народу. І будьте впевнені, Суд Народний – над ВСІМА порушниками закону, – СКОРО, і ОБОВ'ЯЗКОВО, відбудеться!...

Але суть даного звернення до вас не в цьому. Суть у тому, щоб ви всі зрозуміли, нарешті: Суспільство ПОВНОЮ МІРОЮ ДОЗРІЛО для того, щоб Його святі права й природні інтереси були враховані тими, хто відповідальний за його безпечну й стабільну життєдіяльність, повною мірою.

Сьогодні, Суспільство, ПОВНОЮ МІРОЮ відчуло себе ТИМ самим Народом, що в Конституції величається Господарем всієї землі, всіх цінностей і ресурсів, а також Одним і Єдиним Джерелом Влади у своїй Державі. А, тому, Воно, Суспільство, ЗАКОННО ЖАДАЄ від ВСІХ СВОЇХ ОРГАНІВ ПРАВОПОРЯДКУ, АРМІЇ Й СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ – забезпечення своєї ЗАГАЛЬНОЇ природо-соціальної безпеки – всіх своїх Конституційно-природних прав і божественних свобод – НА ДІЛІ.

Реальна ж безпека Суспільства полягає в забезпеченні ВСІХ (!) загально-задекларованих прав і свобод – як окремих особистостей, так і всіх видів і форм їхніх об'єднань. А це означає необхідність термінового формування практичного механізму захисту Суспільства від диктату яких би то не було ПОЛІТИЧНИХ СИЛ. І в першу чергу від самої "ВЛАДИ". А вірніше від свавілля й дурості тих лідерів, які, завдяки "демократичним законам", дорвалися на якийсь час до влади. І, які, через відсутність "духовного рівня свідомості", зазіхають на ВОЛЮ й ПРАВО інших людей жити й розвиватися в рамках тих соціально-правових і економічних відносин, що об'єктивно відбивають їхню соціальну природу.

А, тому, СЬОГОДНІ, як ніколи гостро, постало питання про формування в Державі "СПЕЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ", здатної забезпечити весь Комплекс Суспільної Безпеки. Що означає, захист прав і святих інтересів УСЬОГО Народу – як Фізичної і Юридичної Особи – Власника й Господаря своєї Держави.

ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ цієї служби стане обов'язок спостереження за тим, щоб ніхто й ніяка сила нікому не нав'язували своїх умов і правил життєдіяльності, які позбавляють інших людей права вільно жити й розвиватися так, як вони того самі хочуть. Все це стане можливим у рамках створення Эко-Соціальної моделі життєвлаштування Суспільства й управління Держави.

Згідно НОВОЇ СИСТЕМИ, "битись за місце" під загальнополітичним "сонцем" парламенту, та й за право "провести" у владні структури управління Держави, включаючи Президента, "своїх людей" – більше нікому не буде дозволено. Адже вся історія людства в цьому плані ясно показала – не може бути "правда" однієї сфери соціально-економічної свідомості, а, отже, і лобіюючої її інтереси політичної сили – "правдою" для всіх інших. Нав'язування ж такої викликає не тільки ланцюжок зв'язаних між собою криз, але й ставить саме життя Держави на межу катастрофи.

Щоб цього НЕ РОЗУМІТИ сьогодні – потрібно бути "дубовим політичним матеріалістом", – у найкращому випадку. Тому що в гіршому, – це при усвідомленні даного факту, З КОРИСЛИВИХ ПРИЧИН і далі впиратися й співати дифірамби помираючій "бабусі – Демо (но) кратії", – сподіваючись на політичну й фінансову підтримку "горе-однодумців" з-за "Великого Горба".

Але тоді це вже буде чистої води політичне шахрайство.

І тоді воно повинно одержати відповідну оцінку. Як у самого Суспільства, так і в ТИХ СТРУКТУР, які покликані захищати інтереси не просто міфічної Держави (за спиною якої й ховаються нині ненажерливі й безвідповідальні політики), а її безпосередніх Господарів. Тобто нас із вами.

От і виходить, що сьогодні Конституцію зневажають саме иновники й політики, – всі ті, хто має "політичний імунітет". Тобто нашу СЛІПУ ВІРУ в те, що їхні неподобства "недоторканні". І віру людей у погонах, що так завжди й буде. Але так буде лише доти, поки не пролунає перший глас із надр Народу, що прокинувся. Хто перший насмілиться заступитися за нього – той і стане народним героєм! Звідси ПИТАННЯ: невже в середовищі офіцерів пропав дух героїв?

А якщо ні – так чому ж мовчите? Невже страшно? Але перед ким?

Незрозуміло, чи маєте право? Не знаєте, ЩО потрібно робити?

Щодо права – розберіться самі, прочитавши цей лист до вас.

Щодо того, ЩО, ЯК і З КИМ робити – довідаєтеся з посилань на потрібні матеріали наприкінці документа.

Головне для вас зараз – згадати, що у вас під погонами гаряче серце захисника істинних інтересів Народу! Що Ви – реальна Сила й остання надія свого Народу на справедливість.

Так не бійтеся ж виступити з рішучим словом у захист Суспільства!

Не бійтеся, що це " анти-конституційно". Адже хіба "конституційно" – мовчазно спостерігати за бійкою політичних сил, будь-яким чином прагнучих захопити владу в Народу, а з нею й можливість безкарного розкрадання всього? Крім того, не забувайте, що міра й ступінь конституційності визначається рішенням самого Народу, а не злодійкуватими політиками, що узурпували це право і вкрали саму владу – у своїх істинних господарів.

ЗВЕРТАЄМО ТАКОЖ ВАШУ УВАГУ на те, що всі політики й керівництво – явище тимчасове: от щойно були, а завтра їх уже й немає. А Народ і Його Сила – вічні. І Народ цей сьогодні жадає від вас вірності й підпорядкування волі всього Суспільства, а не сліпого підпорядкування "самозваному керівництву".

Терпіння Народу не нескінченне. СКОРО, ДУЖЕ СКОРО він прокинеться й скине із себе владу демоно- кратичної диктатури! Цього не минути! А те, що це неодмінно відбудеться в найближчий же час – не сумнівайтеся. Ви повинні, і, слава Богові, маєте можливість, знати і прораховувати це заздалегідь.

Сьогодні ж у декого з політиків, які бояться втратити владу, а з нею й "законну халяву", назавжди, виникає спокуса розпалити черговий громадянський або міжнародний конфлікт – скориставшись своїм злочинним "імунітетом". Конче потрібно дати їм усім зрозуміти – відтепер і назавжди, ВИ будете захищати не їх "політичні дупи" – а святі інтереси винятково всього Суспільства.

НАМ – всьому Суспільству потрібна СЬОГОДНІ ваша щира й рішуча підтримка в майбутніх МИРНИХ перетвореннях. Але, поміркуйте: якщо ХТО-НЕБУДЬ з ВАС спасує СЬОГОДНІ, чи потрібен ВІН буде своєму Господарю-Народу ЗАВТРА, – ПІСЛЯ ТОГО, як влада, ТАК ЧИ ІНАКШЕ, перейде до рук всього Суспільства?...

.....................

Отже, ПРИЙШОВ ЧАС РОБИТИ СВІЙ ВИБІР: з ким ви, куди підете у своєму розвитку?

Знову послухаєте політиків, і, спокусившись їхніми обіцянками, станете на сторону злодіїв і аферистів?

Або, глибоко продумавши ситуацію, станете на захист Народу, що встає з колін?

Ми впевнені, переважна більшість із вас – розумні люди, що мають добре серце, чисту совість, що вміють думати й робити правильні висновки з накопиченого досвіду. Таких ми й кличемо.

Звертаємо вашу особливу увагу на те, що ми нікого не закликаємо "виходити на майдан", будь-яким шляхом скидати винних, а потім "саджати злодіїв і бандитів в тюрми".

Нова Програма Розвитку Суспільства передбачає взаємну й повну амністію за минулі "гріхи". А для Нового Життя передбачені такі механізми й закони, коли жоден злодій, аферист або просто артистичний дурень не зможе більше потрапити в органи управління – в ПРИНЦИПІ.

І якщо ми й закликаємо кого-небудь і до чого-небудь – так це тільки до дотримання взаємних прав, зваженості підходу до розробки загальних правил спільного життя й максимальної терплячості до "інакомислячих" у майбутніх перетвореннях.

Те ж саме потрібно і від ВАС. МИ розраховуємо лише на вашу посильну допомогу, засновану на вашому високому духовно-інтелектуальному потенціалі й тій специфіці роботи, яка пов'язана з контактами із представниками політичного й ділового світу.

Ви можете реально допомогти Суспільству – просуваючи цю, ВСЕ-СУСПІЛЬНУ Програму, у вигляді консультацій і конструктивного переконання тих представників політичних і ділових кіл, що ще здатні розумно мислити й адекватно сприймати історичну неминучість переходу (у найближчий час) всієї повноти влади до самого Народу.

МИ запрошуємо ВАС до спільних "круглих столів", на яких ви одержите вичерпні відповіді на всі свої питання й законні занепокоєння.

СЬОГОДНІ МИ ДО ЦЬОГО ПОВНІСТЮ ГОТОВІ.

А чи готові ВИ вислухати голос тих, кого зобов'язалися, за законом, захищати?

Думайте, радьтеся, зважуйтесь.

Ми чекаємо від вас конструктивної взаємодії.

Віримо, що вона буде адекватна вашому високому інтелекту й здатності приймати максимально вивірені й мудрі Рішення.

Рішення, за які ВАМ не доведеться червоніти перед своїми рідними й близькими.

Рішення, за які ВАМ не доведеться соромитися перед Історією й Суспільством,

Рішення, які принесуть вам заслужене визнання, славу й любов з боку всіх ваших вдячних спів-громадян.

Хай вам Бог допомагає!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ.

РАЗОМ, МИ – ВЕЛИЧЕЗНА СИЛА.

РАЗОМ – МИ ЗДІЙСНИМО ВСІ СВОЇ МРІЇ Й ЗАДУМИ.


З повагою ДО ВСІХ, від імені Координаційного Комітету –

Євгеній Гигаури, – ідеолог-координатор міжнародного Руху за Новий Світ

geo-gen@mail.ru; geo-gen@yandex.ru

Тел: + 38 /066/ 962-64-72 моб.; + 38 /046-22/ 2-69-57 дом. (Чернігів)

Координаційно-Інформаційний Сайт Єдиного Руху за Новий Світ:

http://POLITIKI.NET.ua (або http://EDEM.us)

* * *

ПОСИЛАННЯ МАТЕРІАЛІВ ПО ФОРМУВАННЮ ОСНОВ НОВОГО МИРУ НА САЙТІ -

ПОСИЛАННЯ НА МАТЕРІАЛИ З ФОРМУВАННЯ ОСНОВ НОВОГО СВІТУ НА САЙТІ -


http://POLITIKI.NET.ua

СТАТУТ Руху за Новий Світ: http://politiki.net.ua/node/85

МАНІФЕСТ Руху: http://politiki.net.ua/node/86

РЕЗЮМЕ Руху: http://politiki.net.ua/forum/20

Наука і Технології Нового Світу: http://politiki.net.ua/forum/20

Фільми й ролики про ідеї й технології Нового Світу – http://politiki.net.ua/node/404

Економіка Нового Світу: http://politiki.net.ua/forum/79

Схеми з Програми Е.Д.Е.М. і механізму Народовладдя: http://politiki.net.ua/image

Прес-реліз – "Союз "ЗА НАРОДОВЛАДДЯ!" – http://politiki.net.ua/node/69

ЗАГАЛЬНИЙ ФОРУМ учасників перетворення Суспільства – http://politiki.net.ua/forum

ФОРУМ міст – із Само-Управління – http://politiki.net.ua/forum/41

ФОРУМ для учасників Руху "РОДОВІ ПОМІСТЯ" – - http://politiki.net.ua/forum/89

ФОРУМ для молодого покоління "Молодіжний Світ" – http://politiki.net.ua/forum/91

ОГОЛОШЕННЯ й Анонси користувачів Сайту й Форуму – http://politiki.net.ua/forum/39

Листівки, звернення, маніфести, відкриті листи – http://politiki.net.ua/forum/76

Всесвітня КОНСТИТУЦІЯ Людства (Ноо-Конституція) – http://politiki.net.ua/node/277

Програма ЕДЕМ + СХЕМИ – http://politiki.net.ua/node/692 (в прикріпленому файлі, можна скачати)

Проект "СОЮЗ – За Народовладдя" + СХЕМИ – http://politiki.net.ua/node/698 (в прикріпленому файлі)

"Від ДУТОЇ Демократії до РЕАЛЬНОГО Народовладдя" – http://politiki.net.ua/node/123

"ФОРМУЛА і мех. Народовладдя. Або, як Народу взяти Владу..." – http://politiki.net.ua/node/122

"СЕКРЕТНІ МАТЕРІАЛИ. Формула гармонічного Життя" – http://politiki.net.ua/node/118

"НОВИЙ СВІТ. Прогноз, передумови, реалії" – http://politiki.net.ua/node/462

хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

УВАГА! Якщо ви, після ознайомлення з матеріалами, готові підтримати Ідею й Образ Нового Світу, представленого в них – реєструйтеся на даному сайті й скажіть своє слово за нього (у правому стовбці, зверху). Якщо ви готові до практичних дій – надсилайте на вказану адресу свої координати, опис ваших можливостей, і пропозиції із співробітництва. Крім того, роздрукуйте Підписний Аркуш учасника Руху (файл прикріплений до Маніфесту – за вказаним посиланням) і запропонуйте заповнити його своїм рідним, близьким, колегам. Ці підписи стануть свідченням вашої підтримки при організації реальних органів само- управління там, де ви живете або працюєте. Крім того, загальні списки дозволять юридично обґрунтувати характер Руху як офіційний ВСЕ-народний орган волевиявлення кожного громадянина й усього Суспільства в цілому.

............

P.S. ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ до журналістів, а також до всіх блоггерів, форумщиків і взагалі мережевиків. Поширьте інформацію про існування Механізму РЕАЛЬНОГО й ПРЯМОГО Народовладдя, і самого Проекту-програми "Новий Світ" – виходячи із своїх можливостей, щоб вона дала максимальний ефект.

Давайте, нарешті, об'єднувати свої зусилля на ділі. Давайте їх координувати в Єдиному Русі – не окремо "середнього", "робітничого", і т. д. – але всіх класів і прошарків Суспільства разом узятих. Давайте ми самі присвятимо небагато особистого часу заради спільної справи. І тоді ця справа точно "вигорить"!...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua