Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
судді   голова суду   зварич   продажні.

голові ради суддів України

кент3 | 3.02.2009 12:11

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
4

Голосов "против"
4

нас дурять, нещадно, скрізь і майже завжди. чи довго ми ще маємо це терпіти.!? коли ми вже зуміємо широко открити очі, побачити і сказати, – та вони ж голі і шалудиві....

Голові ради суддів України.

Від Месан Юрія Олександровича

Черкаси, вул. Кавсказька 177,

18002, 45-50-08

Відкритий лист 2

Всім судам і суддям України

Звернутись до Вас мене примушує цікава і неординарна подія що трапилась в Раді суддів Черкаської області.

Мною, 05.12.08 року до ради суддів Черкаської області був направлений рекомендованим листом "Відкритий лист до всіх судів і суддів України". Не дочекавшись відповіді, 05.01.09, я був вимушений вдруге звернутись до голови ради суддів із нагадуванням, що законний строк на надання відповіді на моє звернення – витік, а також із додатковими посиланнями на необхідність належних законних процесуальних дій стосовно двох апеляційних скарг поданих мною 11 і 16 грудня.08 року до Київського адміністративного апеляційного суду, які "зависли" в Соснівському районному суді.

28січня, із поштовим штемпелем 27.01.09р. до мене надходить лист за підписом голови Придніпровського суду Смоляра А.О.

Власне лист і не до мене, тому що першим адресатом чомусь значиться Рада суддів Черкаської області!? а вже знизу, копія – Месан Ю.О.!?

В цьому листі, до ради суддів, член ради, за дорученням ради А.О. Смоляр повідомляє що ним проведено перевірку!? Без посилання на будь які документи, будь які юридичні факти, наводить цілий ряд, по суті голослівних, посилань на обставини розгляду цивільної справи де відповідачем і зустрічним позивачем є Месан Ю.О.

Далі пише: "в ході перевірки скарги"!? – власне якої скарги???, Ніяких, за виключенням апеляційних, це тих що лежать в Соснівському суді, тих що бояться переслати до належної апеляційної інстанції, я не подавав!!! Так от, безапеляційно результує висновок "перевірки" – чогось там "не встановлено"!?

І Завершується це опус достойним апофеозом, -"судді в своїй діяльності незалежні, підкоряються тільки законові, нікому не підзвітні".... Саме із останнього твердження і виникає велике, велике питання, то що це за "перевірка" і в який такий спосіб була проведена ця "перевірка"!?

На даний час, як зазначено в цьому листі, справа знаходиться поза судом, і фізично недоступна якомусь там Смоляру. В який такий процесуальний спосіб, цей самий Смоляр, та може ознайомитись з документами що знаходяться в чужій справі.!?

З яких таких об'єктивних, незацікавлених джерел, цей Смоляр може знати про перебіг розгляду справи, яка знаходиться бог зна де і розглядалась суддями навіть не його суду. Це саме тими суддями, які незалежні і підкоряються тільки закону, та ще й нікому не підзвітні. В який такий спосіб, цей Смоляр змусив цих незалежних і непідзвітних суддів перед ним звітувати!? І Взагалі, у відповідності якого закону, Яких процесуальних норм ця "перевірка" здійснювалась???

І тут, з огляду на те, що Придніпровський районний суд займає рівноцінний поверх над Соснівським районним судом, то і виникає декілька версій:

Перша: А.О.Смоляр володіє пароаномальними здібностями, за допомогою яких він знайомиться із недоступними йому документами і вмістом мізків своїх колег.

Друга: А.О.Смоляр, одним із відомих бандитських способів, викравши незалежних і непідзвітних, недоторканих носіїв службової інформації, шляхом фізичних і моральних тортур, змусив цих фігурантів, до яких є закиди стосовно злочину проти правосуддя, викласти їхнє "об'єктивне", в великих лапках бачення ситуації, і на підставі одержаних таким "законним" чином відомостей, скласти висновок ось такої "перевірки."

Третя: це дещо креативна версія: – Смоляр, користуючись своєю зверхністю по поверху, забив службовий сортир і спрямував потік, що так добре відображає стан Українського кривосуддя, на нижній поверх. До того ж вчинив методично – хаотичний грюкіт стільцями над кабінетами фігурантів, таку собі психічну атаку, чим призвів до неможливості природно- кабінетного сексу, того що так добре демонстрував його колега зварич, і тим самим вимусив їх підкоритися йому, якомусь там Смоляру, і відповідно незаконним чином відзвітувати.

Дивує тільки стійкість фігурантів, які навіть і під такими тортурами, ні словом не упомянули про долю двох апеляційних скарг, про які, я нагадував голові ради суддів в своєму додатковому листі від 05 січня уже цього року. Одне слово партизани, так героїчно з переляку їх заникали, що навіть штурмбанфюреру Смоляру не відкрились.

Але це, так би мовити, фактична сторона події, але!!! є ще і формально процесуальна, теж, можливо не остання, а можливо навіть і важливіша обставина....

Ст. 19,40 Конституції і ст.18,19,20 Закону про звернення громадян чітко визначає порядок, спосіб розгляду і надання відповіді на звернення.

З огляду на яскраво проявлений юридичний дебілізм Черкаської ради суддів, змушений нагадати, що відповідь повинна бути в місячний термін а, в разі ж необхідності додаткової перевірки, то за рішенням керівника із обов'язковим повідомленням особи заявителя, термін подовжується але не більш як на 15 діб....

Власне так і вчинила Л.П. Ізовітова, – так – так, голова Вищої ради юстиції, і що цікаво ні корона ні повага до неї не впала....

А тут, передоручають якомусь Смоляру, добре хоч не прибиральниці того його сортиру, написати відписку, а воно, чи то з переляку, чи то судячи про інших тільки в міру своєї правничої ідіотії, умудряється пропустити законний процесуальний строк на надання відповіді, і втішаючи себе власною неприкасаємістю відсилає поштою відповідь аж через тиждень витіку крайнього наданого законом строку. Що Це, як не пряма ілюстрація "правдивості" того шаманського заклинання, яким постійно дурять людей, саме Про те, що судді підкоряються закону. Якому н....... закону!!!???

Як закону!!!???

Власне це і є моє питання цього відкритого листа до Вищої ради суддів.

Прошу звернути увагу, я, в своїх зверненнях, ніде не вимагаю когось там карати, страчувати чи каструвати....

Єдина моя, абсолютно законна і виважена вимога, вимога провести перевірку законності дій суддів. Перевірку!!! Скажімо так, любий вимірювальний прилад в разі любого сумніву в достовірності показань, на додаток до регулярної повірки, може бути позачергово перевірений. Що тут страшного!?

Власне навіщо далеко ходити, ось прямо на тільки що наведеному факті, коли посадовець в ранзі голови районного суду, знаючи про існування ст.19, 40 Конституції, ст. 20 Закону про звернення громадян, прямо, відверто і зухвало порушує цей закон.

Або свіжесенький епізод згаданий на початку, коли теж голова, але "перевіряємого" Соснівського суду, отримавши надіслані 11 і 16 грудня дві апеляційні скарги на ухвали Соснівського суду, які у відповідності ст. 188 Кодексу адміністративного судочинства повинен через три дні відправити до апеляційної інстанції, а не відправив!? так от складається враження що Соснівський суд ну просто "завис", і не здатний виконати найпростіші процесуальні дії.

То де закон, якому тільки і підкоряються ці неприкасаємі, то чи спроможний закон примусити їх собі підкорятися. Як можна чекати від таких судів і суддів додержання закону в процесі правосуддя, якщо вони не здатні виконати найпростіші вимоги закону.

Чи можливі тут якісь юридичні викрутаси і різночитання, коли факт на лице і має абсолютно легітимні і належні документальні докази.

Найменше, якщо не брати до уваги обтяжуючі обставини, то такі порушення можна кваліфікувати по ст...367ККУ як службову недбалість що заподіяла істотну шкоду охоронюваним законом правам громадянина, і.... державним інтересам. Репутація правосуддя – це все ж таки державні інтереси....

Чи не є це порушенням присяги судді і вимог що накладає закон про статус суддів.

Чи це не пряма підстава для ініціації дисциплінарного провадження стосовно порушників.

Закон про судоустрій прямо вказує осіб яким належить це право – членам ради суддів України. Ось тому я і звертаюся з цією заявою до Голови ради суддів України з вимогою провести належну перевірку і ініціювати дисциплінарне провадження стосовно порушників.

Ось тут ми і перевіримо це заяложене твердження про те що наші судді підкоряються тільки закону. Перевіримо в найчистішому лабораторному експерименті, де є все необхідне, є закон, є порушники, є належні документальні докази, є особи уповноважені і зобов'язані слідкувати за додержанням закону й ініціювати дисциплінарне провадження, є все!!!

Ось і глянемо, і не тільки ми, а весь загал, чи знайдеться серед цілої зграї недоторканних хоч одна порядна особа, яка здатна піднятися над кастовими інтересами і стати на захист нашого закону.

Ця заява ще до того як по пошті надійде до Ради суддів України, буде уже висіти в інтернеті на сайті Народної правди, Майдані та інших інтернетвидань, і люди зможуть своїми очами пересвідчитись в законності нашого правосуддя, найвагоміше підтвердженого діями ради суддів всієї України.

В іншому випадку, .... ну що в іншому випадку, теж нічого страшного не станеться, тільки ще раз чітко, вагомо підтвердяться ті, скажімо так, попередні висновки які я вже зробив в своєму першому відкритому листі до всіх судів і суддів України, який я додаю до цього листа, і що висить на http://narodna.pravda.com.ua/politics/49795e576c1f3/

Основний лейтмотив якого: суд і суддя, і порушення закону – дві речі не сумісні. Там я мотивовано стверджую, що правосуддя як такого, в Україні ну просто не існує. Є формальний театралізований балаган з ряженими в мантії, мундири і мендалі, є показові ритуальні бубни, танці і заклинання, але немає основного, – підкорення дій суду і судді закону. Штучно створений ореол таємничості, захмарнодутої пихатості, в обманний спосіб видуреної неприкасаємості – це всього лише ширма за якою ховається продажне фахове збіговисько моральнокончених покидьків, часто густо просто ідіотів. Ціль цих мої листів припідняти цю ширму, зірвати ці мундири і показати всю мерзотно-голу сутність цієї кліки....

Месан Ю.О.

03.02.09р

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua