Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

КОРУПЦІОНЕРИ – ЛЮДОЖЕРИ СЕБЕ ПОЖЕРУТЬ

ZBZS | 2.02.2009 18:39

-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
1

Голосов "против"
4

Людожери нав'язують думку: щоб корупцію перемогти її треба очолити, та й створюють різні нові органи, вдосконалюють для контролюючих органів закони і без цього непогані для бажаючих контролювати, а не грабувати. І що ж дасть – одним законом більше, чи десятьма? Адже благоденствує корупція, бо не працюють закони. То збільшення органів – Більше ха

Людожери нав'язують думку: щоб корупцію перемогти її треба очолити, та й створюють різні нові органи, вдосконалюють для контролюючих органів закони і без цього непогані для бажаючих контролювати, а не грабувати. І що ж дасть – одним законом більше, чи десятьма? Адже благоденствує корупція, бо не працюють закони. То збільшення органів – Більше хабарів і корупції!

Фактичного контролю нема ні з боку громадськості, ні збоку влади. З іншого боку, якщо не витримує хтось з народу й виступить проти свавілля, то його топлять в загальному хаосі беззаконня давно напрацьованими методами, колись радянських – тепер недемократичних, нелюдських репресій.

Законодавство про державні адміністрації, про місцеві ради у розділах, які визначають для чого вони створені в Україні, містять багато, на кшталт: для забезпечення правопорядку, безпеки, дотримання прав, свобод і т. д., але в їхніх правах і обов'язках не знайти таких, щоб якщо їх застосувати, мали вплив на зміну цього питання на краще. То ж безсовісних ніщо не хвилює.

Міліція, прокуратура, суд, СБУ за межами впливу на них суспільства і вони свавільно панують, і над народом, і над владою, так як хочуть, бо народ – ніщо для них або щось таке, що заважає жити. Й не дивно, що у них вся влада в руках, бо у владі як не хабарник, то злочинець, або й те і інше.

Зміна часу їх тривожить, тримають в органах міліції особового складу вдвічі більше, ніж в армії? Зрозуміло, що армія не дуже вже потрібна, бо крім деяких горе братів, що цілі намітили в Україні, нема з ким воювати, а з ким же тоді воює стільки "правоохоронців" і суддів, що їх вдвоє більше ніж армії?

Чи можливо народу, який хоче правди, справедливості, правосуддя – перемогти оцю корупційну зграю, в дві армії розміром: міліції; прокуратури, суддів, адміністрацій, місцевих і Верховної рад?-Ні! Якщо хтось і з'явиться серед влади, що хоче заступитися за народ, то що він – проти усієї зграї?

Отже, вихід зробити так, щоб вони самі себе контролювали.

Як це зробити? Пропозиції, про які ще ніхто не сказав і не скаже, що вони не слушні, або що вони не спроможні виконати своє призначення побороти свавілля, беззаконня, корупцію, хабарництво – ми розробили (дивіться вебсайт http://zbzs.at.ua/ (ВМ N3 і N9)). Головне -впровадити автоматичне позбавлення права керівника займати свою і будь-яку керівну посаду в галузі, якщо два рішення, які він прийняв за півтора року, скасовані будь-коли.

Хто це зробить? – Всі ті, хто хоче жити в правовій, справедливій державі, повинні змусити прийняти такі закони.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua