Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Луганськ: результати толерантності

Максим 'Вихор' | 29.01.2009 21:06

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
7

Голосов "против"
9

Семеро китайців напали на чотирьох українських хлопців. Троє наших хлопців знаходяться в лікарні з різаними і колотими ранами черевної порожнини.

25 січня в Луганську сталася бійка між китайцями та українцями. Бійка відбулася на зупинці на кварталі Мирний приблизно о 23:30. Семеро китайців напали на чотирьох українських хлопців. На даний момент затримано одного з китайців, який затіяв бійку. Щодо нього порушено кримінальну справу за статтею 21 ч.1 – нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Троє наших хлопців знаходяться в лікарні з різаними і колотими ранами черевної порожнини. Один з них, 17-річний першокурсник ЛНУ імені Тараса Шевченка, вже переніс одну операцію і чекає на другу.

Один з китайців (до речі, теж студент ЛНУ), також знаходиться в лікарні. Інспектор по іноземним студентам ЛНУ імені Тараса Шевченка Олег Чередниченко запевнив представників преси, що з китайським студентом все буде добре:

"Студент из Китая, который находится в хирургии это студент 3 курса факультета иностранных языков. Страховка покроет ему все лечение, необходимую помощь окажет и университет. На учебном процессе инцидент не отразится. Мы особо не драматизируем событие".

Зрозуміло, що чиновникам з університетських кабінетів не вигідно "драматизувати", адже іноземні студенти – одне з основних джерел доходу луганських ВНЗ. Тому не дивно, що необхідної допомоги університет буде надавати китайському різунові, а не постраждалим українцям.

Тому, що ВНЗ поставили поповнення свого бюджету на перше місце, а держава взяла курс на пропаганду толерантності і інтернаціоналізму, по Луганську ходять китайці з ножами і нападають на українців. А українці виявляються не готовими до такого повороту справ. Ось результат "уроків толерантності" і грантожерської боротьби з "фашизмом". ВНЗ і грантожери заробляють гроші, чиновники ставлять галочки в графі "боротьба з расизмом", а українські хлопці отримують колоті і різані травми від іноземців, які "приїхали сюди вчитися", прихопивши ножі.

Питання національної самооброни сьогодні стоїть надзвичайно гостро. Останній випадок лише підтвердив серйозність проблеми. Тому Луганська обласна організація ВО "Свобода" заявляє:

Ми вимагаємо від правоохоронців об'єктивного розслідування справи і суворого покарання нападників.

Ми закликаємо українців Луганщини відкрити очі і побачити, що наша земля поступово переходить в руки чужинців. Треба вчитися себе захищати, в тому числі і фізично. Але найголовніше – треба перестати мовчати. Розкажіть про цей випадок друзям і знайомим, не бійтеся висловлювати власну точку зору. Луганщина – наша земля! Ми – господарі на цій землі!

Ми створюємо оргкомітет по організації маршу проти неконтрольованої імміграції в Луганську.


Прес-служба ЛОО ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua