Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Побратим іде на поправку!

Максим 'Вихор' | 20.01.2009 16:55

13
Рейтинг
13


Голосов "за"
15

Голосов "против"
2

20 січня 2009 року наш побратим успішно переніс три операції і знаходиться на стадії реабілітації. До лікарні він потрапив 25 листопада 2008 року внаслідок жорстокого побиття представниками правоохоронних органів під час сутички з українофобами в Луганську.

20 січня 2009 року наш побратим успішно переніс три операції і знаходиться на стадії реабілітації. Нагадаємо, до лікарні він потрапив внаслідок жорстокого побиття представниками правоохоронних органів під час сутички з українофобами на відкритті виставки "УПА. Історія нескорених" в Луганську. Двоє правоохоронців в цивільному, не пред'являючи посвідчень, витягли хлопця з натовпу і почали бити просто на вулиці, а потім продовжили побиття в міліцейській машині. Того ж дня, 25 листопада, його було госпіталізовано. Всього він переніс чотири операції.

Луганська обласна організація ВО "Свобода" висловлює щиру подяку всім небайдужим, хто відгукнувся на наш заклик і допомагав нашому побратимові морально і матеріально.

Особливу подяку ми висловлюємо Косівській районній організації ВО "Свобода". Вони оперативно організували збір коштів і передали на лікування хлопця 700 гривень.

Українці в черговий раз засвідчили, що в нашому суспільстві не забуті такі речі, як побратимство, взаємодопомога і національна солідарність.

Прес-служба ЛОО ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua