Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

За перемогу на дострокових виборах до облради змагатимуться БЮТ та ВО "Свобода"

Ірина Заверуха | 20.01.2009 15:54

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
5

Голосов "против"
3

За матеріалами СГ "Рейтинг"
http://www.ratinggroup.com.ua/ua/


На дострокових виборах до Тернопільської обласної ради, що відбудуться 15 березня 2009 року лідирують БЮТ та Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

Саме ці політичні сили мають шанс отримати найбільше місць у новій обласній раді, за результатами соціологічного опитування здійсненого 24-30 грудня 2008 року соціологічною групою "Рейтинг".

Також до обласної ради можуть потрапити "Народний союз Наша Україна" та Блок Литвина.

На питання "За яку політичну силу Ви би проголосували, якби вибори до Тернопільської обласної ради відбулися завтра?" мешканці Тернопільщини, які візьмуть участь у виборах, відповіли наступним чином:

БЮТ – 28,7%

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – 16,1%

НСНУ – 15%

Блок Литвина – 5,6%

На межі проходження до облради Народна Самооборона (3,0%) та "Єдиний Центр" (2,8%).

Інші політичні сили зазначені в опитуванні – Партія регіонів (2,4%), НРУ (1,9%), "Пора" (1,6%), УНП (1,6%), СПУ (0,7%) та КУН (0,7%) не мають шансів потрапити до наступної облради.

Головною політичною тенденцією стало падіння рейтингів мегаблоків. Порівняно із виборами до Тернопільської обласної ради у березні 2006 року рейтинг БЮТу скоротився майже на 6%. Більш ніж на половину упав рейтинг НСНУ. Втратили шанси на проходження нинішні представники облради Блок Костенка Плюща, СПУ та "Пора".

Найбільш динамічно зростаючою політичною силою на Тернопільщині стала "Свобода". Рейтинг "Свободи" на Тернопіллі за останні два роки зріс у 8,21 рази.

(Результати останніх виборів до Тернопільської обласної ради були такими: Блок Юлії Тимошенко – 34,49%, "Наша Україна" – 31,27%, УНБ Костенка і Плюща – 8,65%, Соціалістична партія – 3,30%, "Пора" – 3%).

Респонденти також відповіли на запитання: "Яка з ідеологічних течій найбільш вам близька?" Для понад 50% мешканців Тернопільщини найбільш близькими стали ідеології націонал-демократії та націоналізму. Їх підтримують 37% та 17% опитаних відповідно.

Серед лідерів політичних партій, що користуються підтримкою на Тернопільщині і братимуть участь у виборах до облради, найбільше довіряють Юлії Тимошенко – 46% та Олегу Тягнибоку – 40%.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua