Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
газ Росія імперія Україна

Так "прінуждают к покорності"


13
Рейтинг
13


Голосов "за"
14

Голосов "против"
1

Не ті, скажете, часи, – двадцять перше століття вже? Ну то й що? Захотіли "визволити" осетин та абхазів від " грузинського гніту" – визволили. Танками, літаками. Увійшли в такий азарт, що навіть рядові виконавці погрожували " в Кієвє остановіться".

Ситуація, що склалася на сьогодні у стосунках між Україною та Росією, спонукає кожного, хто хоча б трішечки знайомий з історією, згадувати 1938 рік минулого століття, а саме – вторгнення Німеччини в Чехословаччину під приводом "захисту" німецькомовного населення. Згадуються також події навколо Грузії минулого року вже нинішнього століття. Там також "защіщалі", ба навіть "принуждалі к міру". Паралелі напрошуються самі собою: майже такі ж "мотиви", такі ж методи й таке ж геббельсівсько-інформаційне забезпечення. Ніби й справді ініціатори та виконавці – одні й ті ж, хоча події досить таки віддалені у часі. Ніби випали з одного гнізда.

А чому – "ніби"?

Що Гітлер, що Сталін – обидва мріяли про світове панування. Маніакальна мрія – розширити границі імперії, переслідувала одного й другого.

Розширення границь – характерна риса кожної імперії, кожного імператора. Яку б маску він не надівав. Завоювання народів всі імперії намагались показати як благо для них – то "приобщілі к вєлікой культурє", то нагодували, то ще якась "благородна" місія виконана завойовниками.

"Пріобщєніє к ультурє" можна прослідкувати на прикладі України. За якусь сотню років народ, котрий мав чи не у кожному селі школи, у якого практично все доросле населення було грамотним, стало поголовно неписьменним. Завдяки "пріобщєнію".

Як тільки Україна на початку 20 століття проголосила про свою незалежність, вся перефарбована в червоне більшовицька імперія накинулась на неї, як дика звірина. І методи також знайомі: утворили в Харкові " уряд", який " попросив допомоги". І червона банда накинулась на хлібну Україну. Вбивали за "націоналістіческіє уси", за вишиту сорочку, за мову...

До речі, у 1939 році був створений " уряд демократичної Фінляндії" і, здається, теж "запросив" совєцькі війська на свою територію; у 1956 році угорці також "попросили" на допомогу імперські танки; а у 1968- "просили" чехи разом із словаками; та й Афганський "демократичний " уряд у 1978 році запросив себе визволяти від свого ж народу...

Так що досвід є, методи й засоби відшліфовані й вдосконалені. Не ті, скажете, часи, – двадцять перше століття вже? Ну то й що? Захотіли "визволити" осетин та абхазів від " грузинського гніту" – визволили. Танками, літаками. Увійшли в такий азарт, що навіть рядові виконавці погрожували " в Кієвє остановіться".

Але те, що можна витворяти з грузинами, з "братьямі-словянамі" витворяти не можна. Тут танки – крайня міра (можна, правда, й "прівінтівний ядерний удар"...), – треба дочекатися, або створити умови, що язичноє насєлєніє навзрид заволає про утіснєніє вєлікого і могучєго. (Виникає думка: якщо він дійсно "вєлік і могуч", то хіба його потрібно захищати?). Та наразі є більш сучасні методи – економічно-політичні. Є розгалужена мережа імперських засобів масової інформації, є потужна п"ята колона, є газ, врешті-решт. Всі газові комунікації, всю систему забезпечення газом регіонів України знають як свої п"ять пальців. Отже, можна свєршіть політично-економічну диверсію. Перекрити газ, а світу брехати, що "Украіна воруєт!". Попробуй, доведи, що твій пес нікого не кусав, якщо навіть його у тебе його ніколи не було.

А потім, коли Україна показала себе досить стійкою та ще й щедрою: поділилася з сусідами своїми запасами газом, попробували піймати її на тій же доброті: дайом газ бєдним словакам по вот етой трубє і нє по какой-лібо другой! Знають-бо, що у такому разі частина України, підконтрольна регіоналам, залишиться без газу! Холод, безробіття... У сто днєй вкладиваются! П"ята колона виведе народ на вулиці і, якщо не всю Україну загарбати вдасться, то хоча б частину. А потім – "уряд", його "прохання" про допомогу...

Але це трішечки пізніше. Поки що – нагнєтать обстановку ізвнє і ізнутрі. Дочірні структури Газпрому по всій Європі заволають, у суди подадуть на "воровітую" Україну. Та й внутрі є кому "нагнітать". "Якщо тиск впаде ще на 50-70 мільйонів кубометрів, то компресори зупиняться, автоматика спрацює, що призведе до техногенної аварії", – заявив регіонал, котрий на газі зуби з"їв, пан-господін Бойко. Не знаю, наскільки він професіонал, але автоматика, як на мене, спрацьовує саме тому, щоб не було аварії. Тим паче техногенної. Чи автоматика спрацьовує саме для створення аварій? Та кому яке діло до вірності його тверджень – сказав, понагнітав, і добре!

Про газ як інструмент чи зброю "міровой рєволюціі" говорили ще в часи, коли і нафтопровід "Дружба" будували, і газопровід. Довелось мені бути на лекції стольного лектора у 80-х минулого століття. Так от, він прямо сказав, що " вот, напрімєр, Італія пользуєтся нашім газом нєфтью, розвіваєтся хіміческая промишлєнность, увелічіваєтся колічество рабочєго класса... І в одін прекрасний момент ми закриваєм кран! Предпріятія останавліваются, рабочіє негодуют, бастуют, – революція! І Італія наша!".

...Схід і південь України не отримує газу, хімічні підприємства зупиняються, люди мерзнуть, революція... "Украіна наша?!".

Але, здається, агенти КДБ в Україні в черговий раз подали ВВП недостовірну інформацію. Вперше його підвели у 2004 році, коли запевнили, що двічі несудимий стане президентом України.

Тепер його запевнили, мабуть, що:

1. український уряд і президент будуть грати у дві дудки;

(..."країна цілком дестабілізована, і, зважаючи на все, такий стан збережеться ще

досить довго", – високодумно констатував ВВП ще у 2007 році).

3. регіонали з комуністами за першим сигналом піднімуть Україну проти влади;

("Сегодня многие люди разочарованы. Бывшие лидеры "оранжевой революции" не оправдали их надежд, а, наоборот, злоупотребили их доверием", - той же ВВП).

4. в Україні не витримають інформаційно-політичного тиску, всі повірять ВВП;

("Ему не жалко своих людей? Все должно быть жалко, потому что так не чужие люди", - ВВП про нашого президента).

4. Європа повірить брехні і проковтне газову війну проти України як війну проти Грузії;

("Украина украла газ у европейских потребителей, которые за него заплатили, это не может остаться безнаказанным", -ВВП).

Європа, на щастя, не дуже-то вже вірить. А історія вчить, що імперії рано чи пізно приказують довго жити. Та й доля імператорів також відома.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua