Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Под звукі сталінского гімна


14
Рейтинг
14


Голосов "за"
16

Голосов "против"
2

...А газова атака на Європу під мелодію сталінського гімну продовжується. Невже й правда, бабуся-Європа і на цей раз буде нерішуче переступати з ноги на ногу, вірити московським " рекламним роликам"? Невже сталінський гімн ні про що не нагадує?

Под звукі сталінского гімна
Різдвяна ніч – чарівна ніч. Саме при сяйві місяця, мерехтінні зірок в цю ніч споконвічно відбувалися найрізноманітніші казкові, таємничі й чарівні події. Навіть цариця у цю ніч подарувала, як стверджує великий Гоголь, Вакулі чарівні черевички...

На Різдвяне чудо від царя-імператора чекала вся східна Європа: а раптом відмовиться від плану "насільственого пріклоненія к младшєбратской любві" непокірну Україну і не буде тероризувати газом мільйони європейців. Та ні, цар "нєпрєклонєн". Та й часу на такі дурниці як турбота про європейців у нього не було у ту ніч: він мав ділову зустріч зі своїм кумиром з потойбічного світу.

- Молодєц, Вовчік, - сказав кумир, попахкуючи люлькою. – Так ім і надо, етім європейськім прєдатєлям- капіталістам. Мі сколько крові пролілі, чтобі расшіріть граніци імперії, а оні ушлі от нас. Газом іх, газом! І- в наші граніци! Самі прідут. На колєнях пріползут! Холод- нє тьотка.

- А єслі нє повєрят, что хохли газ воруют?

- Нє повєрят? Да что ті, дорогой! Мі хохлов мілліонамі голодом заморілі, а глупой Європє показівалі рекламниє ролікі о процвєтающєй колхозной жізні на Украінє – повєрілі. Ілі просто нє хотєлі с намі связиваться раді какіх-то хохлов. Повєрят, брат, поверят. Да у куда ім дєваться, без газа – ні туди, і ні сюди...

Молодєц, Вовік, правільно понімаєшь політику партіі. А я уже на том свєте боялся, что всє мої ідеї і замисли канут в Лєту... Так дєржать! А Украіна... Да развє там мало нашіх, русскоязичних? Защищать іх надо, защіщать, как мой воспитаннік своїх в Чехословакіі защищал. Опит єсть, – внєдряй. Сначала газом, а потом і танкамі. Вперьйод!

Вождь з минулого похвалив нинішнього за те, що той при кожній нагоді відбілює його ім."я, що благословив на світ підручник з історії, у якому вождь всіх часів і народів представлений як " самий успєшний із руководітєлєй СССР" котрий розширив імперію більше, ніж хтось з Романових.

Імператор повернувся на спину, склав руки під головою і з задоволеним виглядом мріяв, мріяв та згадував. Часом незадоволено морщив носика: не все виходило так, як планував, як учіл вєлікій Сталін.

Жалкує дуже, що перша газова атака на Україну, яка відбулася у 2005-2006 роках не увінчалася успіхом, а світ переконався у ненадійності Росії як партнера.

А як тоді "класно" все починалося! Владімір Владіміровіч страшно розповідав, як у 10 ранку першого січня 2006 року будуть закручувати газовий вентиль. Показували, крутили... Пшик великий вийшов.

Згадав напевно також, що влітку 2006 року в Талліні відбулася конференція на тему міжнародної енергетичної безпеки, організована Європейським інститутом Ганса Ребане, прийшла до таких висновків: весь післявоєнний час Росія використовує газ як політичну зброю; чим більше "матушка" розігрує цю свою карту для відновлення "вєлічія", тим згубніше це для неї; газові стосунки Заходу й Росії є класичним прикладом того, як Захід наївно вірить казкам Росії, за що й постійно наказується.

Судячи з останніх зведень, газовий фронт просувається все далі, і далі вглиб Європи. Практично всі члени Варшавського договору вже захоплені. Імператор чекає, що от-от вони або встануть на коліна, або накинуться на Україну.

Чекає він також і на те, що активізуються антидержавні сили в Україні. Активізуються. Грачі активніше заспівали (хоч і не сезон) по нотах, написаних в Кремлі: "Оранжевые" силы не сумели втащить нашу страну в НАТО. Восточно-славянское единство не было окончательно разрушено, у нас сохраняется шанс вместе с Россией на восстановление общего экономического и культурного пространства восточнославянской цивилизации". По цих нотах поют і капеушники, і пеерісти, і... Українські ніби-то нардепи по писаному в кремлі завиватимуть у залі засідань ВР по те, що "Україна вкрала газ", що "перекрила крани", і взагалі, – треба терміново єепнутися.

...А газова атака на Європу під мелодію сталінського гімну продовжується. Невже й правда, бабуся-Європа і на цей раз буде нерішуче переступати з ноги на ногу, вірити московським " рекламним роликам"? Невже сталінський гімн ні про що не нагадує?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua