Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
економічна категорія ціни газу   українсько-американська Хартія про стратегічне партнерство
5
Рейтинг
5


Голосов "за"
10

Голосов "против"
5

Комментарии
ЗаХар   | 6.01.2009 19:09
[URL=http://echo.msk.ru/programs/personalno/559212-echo/]Р. ЛУГАРУкраина крадёт газ, немцы и поляки страдают от этого, получается ужасная ситуация. Это нехорошая дипломатия – поощрять такие вещи.
[/URL]
boroda   | 6.01.2009 21:48
ЗаХар:
Це все цікаво, але у Вас є реальна роздруківка бесіди? Не для лохів?
Werwоlf   | 6.01.2009 21:59
Цікаво, +

Зараз, коли майже вся Західна Європа приміряла наслідки самоусунення від процесу постачання гасу, ЄС стане більш активною у цьому питанні. Головне не відступати. Декілька місяців ми протримаємося без російського гасу, потим весна, та й промисловість знизила свої потреби завдяки кризі, а от ЄС вже потерпає. Якщо і надалі стояти на соєму (майже стояти, тоб то деякі поступки можливі, але з обох сторін), то ЄС обо вплине на Росію, або Росія увійде у Штопор через відсутність гасових вливань у свою економіку. У будь якому разі ми будемо з прикупом, і що найважливіше не тільки декілька місяців, а декілька років.
ЗаХар   | 6.01.2009 23:09
boroda:
ЗаХар:
Це все цікаво, але у Вас є реальна роздруківка бесіди? Не для лохів?
Навіть не знаю, що Вам відповісти... Це – офіційний сайт тої самої радіостанції Эхо Москвы, котра, між іншим в Росії вважається опозиційною та ледь не єдиною альтернативою місцевому офіціозу... Інша справа, що в питаннях України (та Грузії) за нею неодноразо помічалось оте класичне "Російський демократ закінчується там, де починається українське питання..."
Улас Золотоноша   | 6.01.2009 23:20
Лугар цього не говорив. Це інсинуації пропутінських папужок... Чит. інтерв'ю з Олександром Чалим (мій лінк).
ЗаХар   | 6.01.2009 23:42
Улас Золотоноша:
Лугар цього не говорив. Це інсинуації пропутінських папужок... Чит. інтерв'ю з Олександром Чалим (мій лінк).
Чалий оприлюднив українську позицію. Але де тут інфа про висловлювання Лугара?
Николай Лопатка   | 7.01.2009 14:38
Украина – это соединяющий мост между Россией и странами Евросоюза, страна развитая и цивилизованная, или сдерживающее "болото" для ослабления двух геополитических конкурентов заокеанской державы – и стран Евросоюза, и России?

http://konsyltacii.com

Предлагай свой вариант выхода из кризиса на сайте
http://blog.liga.net/user/lopatka/Default.aspx
Нестор Невідомий   | 7.01.2009 18:25
ЗаХар:
Стовідсотково...Читав одного блог одного їхнього журналіста (прізвище не пам"ятаю, але корні українські), так він добалакався до того, що, на його думку, Михайла Грушевського, в Великих Українцях, українці плутали з якимось Міхаілом Грушевським, пародистом 90-х (?).