Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Новорічна традиція: газово-інформаційна атака


17
Рейтинг
17


Голосов "за"
21

Голосов "против"
4

Президент Росії демонстративно, перед телекамерами, доповідає прем"єру про ситуацію на газовому фронті і підкреслює, що влада в Україні безсила... Значить, "нада домачівать"?

... В Україні відмінили всі новорічні свята – газова криза. Люди з тривогою сидять перед телевізорами, радіоприймачами, комп"ютерами й чекають останні повідомлення з фронту переговорів. Новини невтішні: північний брат стоїть на своєму – платіть 400 доларів за тисячу кубів! Потім до 250 "скосілі". Бачачи, що просвіту не видно, люди беруть сокири пили й колонами направляються в ліси, сади, лісозахисні смуги, парки – запасатися допливом на холодну безгазову зиму. У великих містах сходу та півдня перед металургійними, хімічними підприємствами, шахтами вишиковуються колони невдоволених, звільнених з роботи робітників. Очолюють ці колони власники підприємств, котрі ще вчора ставили підписи під приказами про звільнення. Людям вручають лозунги, транспарантами з написами: " Газу! Газу!", "Долой наше правітельство! Дайошь соседскоє!". Колони йдуть на Київ...

...Він задоволено потирає руки і... прокидається.

- Как там дєла на Украінє?

- Да праздновали... Сєйчас, відімо, отсипаются – тихо.

ВІН взяв свою улюблену іграшку – ведмедика, посадив перед собою й каже: "Ну, что ти, мєдвєжонок, ошібся? А ведь говоріл, что на Украінє слабая власть, что замочімо єйо однім поворотом газового крана...". І вліпив ведмедику в ніздрю. Той жалібно пискнув. Але писк обірвався в польоті – ВІН застосував прийом самбо і ведмедик полетів у куток кабінету.

- Пєрєкрить газ! Нєт такой страни – Украіна!

Багато хто за межами Укураїни спить і бачить кінець нашої незалежності. Різні там палкіни так і заявляють:" Украинскую "незалежность" ждут серьезные испытания" (це у зв"язку з газовою проблемою), пропонують Віктору Андрійовичу "на коленях умолять Москву простить ему "мелкие шалости" вроде вооружения грузинских убийц и их же рьяной поддержки минувшим летом"; годований спецслужбами "братньої" держави Евразийский Союз Молодёжи "поддерживает любые общественные инициативы, направленные на уничтожение антинационального режима президента Ющенко". В унісон в всьому цьому прозвучала пряма погроза господіна Купріянова "в соответствии с условиями поставок, если контракт на поставку истечет 31 декабря 2008 года, прекращение поставок придется на 10:00 1 января".

Президент Росії демонстративно, перед телекамерами, доповідає прем"єру про ситуацію на газовому фронті і підкреслює, що влада в Україні безсила... Значить, "нада домачівать"?

Тут дивуватися нема чому: від країни, де кат народів, конкретний реалізатор імперської політики "собіранія земель" під виглядом "міровой революції" у великій пошані у її керівництва, іншого й чекати не треба. Курс на "собіраніє" продовжується. Газове залякування – один з міцних важелів. Але дуже прикро, що й наші деякі можновладці й ті, що рвуться у владу теж лякали й лякають народ всякими негараздами й бідами після Нового Року.

Та якщо від проффесорських залякувань люди знайшли простий засіб захисту – не надівати дорогі шапки, то від інших...

Наша біда ще й у тому, що маємо зовсім незахищений інформаційний простір. Конкретно підраховано, що на долю українських інформаційних продуктів приходиться тільки 34 проценти. Але навіть з тих 34 процентів всього 30 – україномовні. Президент видав було указ про заходи щодо забезпечення інформаційної безпеки держави, але щось не видно й не чутно, що такі заходи впроваджуються.

Уявіть собі, що буде, коли почнуться президентські перегони. В хід підуть випробувані кісточки роздору – мова, НАТО, УПА, той же газ... Нема сумніву, що той, кого тричі вітали північні брати з обранням, не залучить своїх "привітальників" у боротьбі за владу. Та й самі"брати" кинуться допомагати кожному, хто проти нинішнього, неазійського курсу України. У тому числі й газовими атаками.

...Газово-інформаційна атака – одна із ланок розхитування державності України. Біда, що наші верхи у цьому допомагають, намагаючись вибити одне з-під одного владні крісла. Але дуже приємно, що хоча газовий штурм з півночі об"єднав президента і прем"єра, – разом написали послання про продовження газових переговорів. Бо відповідальність на них лежить однакова. "Замочать" газовим краном одного, полетить інший. Браво за спільні дії. Так би й надалі. В єдності наша сила.

З Новим, Безгазовим Роком! Тримаймося!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua