Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/494fb3f4b397e/

Новий виток корупційного скандалу

Alex Davydov | 22.12.2008 17:36

Здається суддя Львівського апеляційного суду Ігор Зварич, в кабінеті у якого "засівали" американськими доларами, залишив після себе...

Новий виток корупційного скандалу
...міну уповільненої дії, яка з великою вірогідністю призведе до нового гучного корупційного скандалу. Виявляється, суддя-хабарник, "накивавши п'ятами" з України після прийняття парламентом рішення про його арешт, залишив слідству багато цікавого. Мова йде про зошити, де Зварич скрупульозно нотував всі "відкати наверх" у доларах і національній валюті. Подейкують, що там основні дійові особи – очільники Секретаріату Президента. Отже інформація, яка вже обговорюється у ЗМІ про отримання Зварічем хабара у $100 тис. безпосередньо у кабінеті екс-губернатора області Петра Олійника (зараз працює заступником Балоги і представником Глави держави у Верховній Раді) є лише "першою ластівкою". Далі буде, оскільки справою Зварича дуже цікавляться у БЮТ, лідерка якого давно мріє "розігнати Секретаріат", а в контексті останніх заяв не зупиниться ні перед чим. Думається Леді ТЮ готова багато віддати за отримання записів Зварича та їх оприлюднення. Не дарма ж член парламентського комітету з питань правосуддя від БЮТ Святослав Олійник вже підготував та навіть зареєстрував у Раді звернення до Віктора Ющенка з проханням усунути Петра Олійника від виконання обов'язків представника Президента у ВРУ.

Зараз Юліні опричники мають нагоду взятись за Секретаріат з новою силою, тим більше що у них вже нібито є перевірена інформація про те, що під час обшуку у Зварича виявили пакунок з грошима з позначкою "ДЛЯ ІГОРЯ ПУКШИНА", а також відомості, що під час допиту, Петру Олійнику продемонстрували настільки беззаперечні докази, котрі змусили останнього відверто розповісти слідству про всі відомі йому корупційні схеми напрацьовані Президентською канцелярією.

Отже з великою вірогідністю можна припустити, що у разі потрапляння зазначених відомостей у БЮТ, відбудеться гучний корупційний скандал, де головним фігурантам буде чиновництво з нинішнього Секретаріату Президента України.

Далі буде...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua