Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Політика переконувати й перемагати...


7
Рейтинг
7


Голосов "за"
10

Голосов "против"
3

Іноді не зайве слухати розумних людей і нам, людям поважного віку. Тож і я слухав цікаву лекцію на...політичні теми...

Послухавши особисто Олега Тягнибока, який читав лекцію для студентів Національного університету імені Тараса Шевченка, в мене, якщо відверто, склалося вельми приємне враження. Хоч на лекцію прийшло й небагато молоді, а там була виключно молодь, окрім мене, людини вельми й вельми поважного віку, проте його уважно слухали й не було байдужих людей.

Лекцію прочитано, як на мене, чудово! Воно й не дивно, адже Олег Тягнибок ще сам молодий і завзятий, та й колись був здібним студентом, аспірантом, навіть народним депутатом, багато виступає в різних куточках України і навіть за кордоном. Тож пройшов певну життєву школу й став досвідченим лектором. Він зокрема дав жорстку оцінку поточним подіям і чому ми тупцюємо на місці ось уже сімнадцять років поспіль. Ознайомив з програмою дій свого об'єднання "Свобода", з ідеологічними постулатами. Приємно було також переконатися, що ця виразно українська правонаціоналістична партія будується на чітких ідеологічних принципах, що вигідно її вирізняє з-поміж низки штучних партій, здебільшого створених під одного лідера чи, скажімо, за бізнесовими інтересами. Найголовніше моє враження – Олег Тягнибок говорив відверто, щиро й доброзичливо. Навіть трохи з притаманним українським гумором, що мене надзвичайно приємно вразило. Побільше б таких лідерів!...

Тож за цією силою – велике майбутнє, але ще багато роботи треба зробити, щоб люди їм повірили. До слова, приємно вже й те, що ця молода сила активно цікавиться політичним життям Заходу, налагоджує широкі міжнародні зв'язки, набираючись чужого позитивного досвіду. Оце похвально!... А головне, що я виніс, так це те, що молодь вірить і поповнює лави.

Після лекції посипалася лавина запитань, та я невдовзі змушений був бігти на службу.

УКРАЇНЦІ, ШАНУЙМОСЯ, БО МИ ТОГО ВАРТІ!...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua