Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Для української бібліотеки луганська влада місця не знайшла

Максим 'Вихор' | 7.12.2008 15:01

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
14

Голосов "против"
2

Заза Зухбая проти української бібліотеки в Луганську

Ось яскравий доказ того, як чужинці "не втручаються" в життя українців на Луганщині. Наводимо відповідь міськради на наш запит щодо надання нам приміщення для створення української бібліотеки і книгарні.Лист підписав заступник Луганського міського голови Заза Зухбая. Чужинці боряться за свої права не лише в рамках ентічних угруповань. Вони проводять своїх людей в органи влади, де вони обстоюють інтереси свого народу, хоча формально є чиновниками державного аппарату української національної держави.

Для тих, хто хоче закинути нам шовінізм, расизм або ще якийсь гріх, наголошуємо: ми не вважаємо всіх чужинців ворогами української нації. Серед усіх національнальних меншин України є достойні люди, які допомагають українцям і поважають їхні національні інтереси. Наприклад, серед благодійників, що передавали книжки для української бібліотеки в Луганську є неукраїнець Халік Абдул. Але ми йому вдячні не менше, ніж благодійникам-українцям.

Прес-служба Луганської "Свободи"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua