Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Патріоту з Луганська потрібна допомога!

Максим 'Вихор' | 6.12.2008 11:42

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
15

Голосов "против"
3

В ході сутички з українофобами 25 листопада одного з луганських свободівців жорстоко побили представники правоохоронних органів в цивільному: у хлопця зламаний ніс, пошкоджене око і наявний струс мозку.

Патріоту з Луганська потрібна допомога!
25 листопада 2008 року в Луганську представники українофобних сил блокували фотовиставку "УПА. Історія несокрених". В ході сутички одного з луганських свободівців жорстоко побили представники правоохоронних органів в цивільному: у хлопця зламаний ніс, пошкоджене око і наявинй струс мозку. Спочатку його витягли з натовпу і били просто на вулиці, а потім продовжили побиття в міліцейській машині. Вірогідно, це було зроблено з метою провокації. З 25 листопада і досьогодні він знаходиться в лікарні. Він вже переніс одну операцію, але потрібна ще одна. Також великих коштів потребує поточне лікування та реабілітація.

Ось його фото з лікарні:


Ми звертаємося до всіх небайдужих – націоналістів і патріотів – допоможіть соратнику! Хлопець постраждав за свої патріотичні переконання, ставши жертвою правоохоронців в цивільному. Йому терміново потрібна допомога – за тиждень він знову лягає на операцію. Коштів Луганської "Свободи" вже не вистачає і тому ми звертаємося по допомогу до українців. Нижче ми наводимо номер нашого банківського рахунку для посильних благодійних пожертв:

26005550522381 в ЛОФ АКБ Укрсоцбанк

МФО 304015

Код N2621611359

ПП Снєгирьов Д.В.

Заздалегідь дякуємо вам!

Прес-служба Луганської "Свободи"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua