Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

НЕ ДОДАВАЙТЕ НАМ РОБОТИ!

Максим 'Вихор' | 5.12.2008 18:41

19
Рейтинг
19


Голосов "за"
23

Голосов "против"
4

В Луганську знову хочуть встновити пам'ятника "жертвам ОУН-УПА".

ЗВЕРНЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ "СВОБОДИ" ДО ЛУГАНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ КРАВЧЕНКА

Шановний Сергію Івановичу!

Нещодавно нам стало відомо, що деякі політичні сили Луганщини знову збираються втілити в життя свою ідею створення пам'ятника "жертвам ОУН-УПА". Також нам відомо, що для цього пам'ятника виділено землю в сквері Молодої Гвардії.

Ми звертаємося до Вас з проханням виділити землю для цього пам'ятника в іншому місці – поруч з пам'ятником Дзержинському. Якщо пам'ятник "жертвам ОУН-УПА" буде розміщено саме там, колишні чекісти, МГБ-істи та співробітники радянських спецслужб зможуть одночасно вшановувати пам'ять і "Залізного Фелікса", і своїх колег, яких свого часу масово засилали на Західну Україну для боротьби з повстанцями. Під виглядом вояків УПА вони чинили кривавий терор серед мирного населення, в такий спосіб намагаючись позбавити повстанців підтримки населення. Відомо, що існувало близько 150 фальшивих боївок УПА загальною кількістю близько 1200 чекістів, перевдягених у повстанців. Розміщення пам'ятника радянським чекістам в сквері Молодої Гвардії ми вважаємо недоречним, адже молодогвардійці були тісно пов'язані з ОУН-івським підпіллям на Донбасі, про що свідчать новітні дослідження науковців.

Крім того, розміщуючи пам'ятник загиблим чекістам поруч з пам'ятником Дзержинському, Ви значно спрощуєте роботу тих, кому незабаром доведеться ці пам'ятники зносити. Процес демонтування пам'ятників тоталітарної доби вже пішов. Так, 19 листопада 2008 року в Києві було демонтовано пам'ятник Косіору. Своєї черги чекають ще кілька десятків комуністичних ідолів. Дійде черга і до "Залізного Фелікса".

Також ми пропонуємо конкретизувати назву пам'ятника. "Пам'ятник чекістам, загиблим від рук УПА" – таке формулювання набагато повніше відповідає історичній дійсності.

Ми просимо Вас уважно поставитися до нашої пропозиції.Дмитро Снєгирьов

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода"


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua