Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Українській бібліотеці в Луганську – бути!

Максим 'Вихор' | 4.12.2008 17:59

13
Рейтинг
13


Голосов "за"
14

Голосов "против"
1

Останні новини

Кілька місяців тому Луганська "Свобода" вирішила створити в Луганську українську бібліотеку. Спочатку ми звернулися по допомогу до національно спрямованих партій, організацій та відомих людей з патріотичною позицією: дайте українських книжок для зросійщеної Луганщини. У відповідь – мовчанка. Але нещодавно в ході дискусії на "Народній Правді" наша ідея знайшла несподівано широкий відгук серед українців з різних регіонів України і навіть з різних держав. Вони просто взяли і понесли книжки: для українців від українців. Хтось передає через офіси "Свободи" в інших містах, хтось пересилає поштою, хтось підписує нас на періодичні видання, хтось передає гроші – без піару, без заяв "для преси", без пафосу "рятівників нації". І тим цінніша їхня допомога, бо це робиться від щирого серця, а не задля політичних рейтингів.

Нами вже замовлено стелажі та інші меблі для бібліотеки і закуплено комп'ютери. По мірі надходження до нас книжок будемо створювати електронний каталог.Ми щиро вдячні тим, хто відгукнувся на наш заклик. Ось імена та прізвища тих, хто поклав власну цеглину у розбудову Української Луганщини:


Неля Шевченко

Богдана Короляк

Юрій Самсон

Сергій Свистунов

Вікторія Барановська

Юрій Наконечний

родина Недавніх-Булкіна

родина Колодних

Сергій Маслаков

Сергій Здіорук

Наталя Гаврилова

Олег Кисельов

Халік Абдул

Євген Кононенко

Віталій Шевченко

Якщо Ви надсилали або передавали книжки, але не знайшли себе в цьому списку, будь ласка, напишіть нам своє ім'я та прізвище на скриньку pravasprava@gmail.com . Нам надходить дуже багато листів і ми могли випадково щось пропустити. Будь ласка, напишіть нам, якщо ми Вас пропустили! Для нас дуже важливо, щоби жоден з благодійників не був забутий! Ще раз дякуємо!Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"


Комментарии
Тут ініціативу по збору книжок для української бібліотеки в Луганську виводять на інші інтернет-простори

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua