Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Товчем воду в ступі або Інформаційні війни в тернопільському політикумі

Юлія Острозька | 2.12.2008 11:38

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
5

Голосов "против"
4

Просто вже починають викликати відверту агресію, ті сторінки БЮТівської заказухи, що постійно займають таку корисну площу міських газет...???:)

"Краще недоїдати, ніж переїдатися" – приблизно така фраза з'являється на устах, коли почитаєш трохи тернопільської преси. Про перенасичення інформаційного простору говорять вже давно і це зовсім не дивно, адже краще почитати гороскоп і мамині рецепти, ніж зупиняти потім голову, яка іде обертом, від політичних перепетый. Як наслідок – більшість з нас просто стає байдужою до політичних новин.

Хтось когось постійно в чомусь звинувачує, критикує і обов'язково погрожує народним повстанням, ... як мінімум. Словом, перекидаємо цеглини з городу в город, а от збудувати з них щось, нікому і на думку не спаде.

Наприклад, в одній з тернопільських газет нещодавно опублікували статтю про побудову нового "Еліта-центру" в нашому місті. Йдеться про приватизацію дев'яти гектарів землі в районі вулиць Київська-Тарнавського. На цю тему, справді, вже писано-переписано десятки матеріалів, пояснень та закликів. І здавалось би, коли влітку "підпільна інформаційна війна – Деревляний- Тарашевський" вже вичерпала себе, 25 листопада представники БЮТу знову знаходять привід закинути камінець в чуже подвір'я. Цього разу їм не сподобався рекламний щит. Перша граната полетіла...чекаємо розгортання воєнних дій?

Загалом, якщо проаналізувати діяльність цієї політичної сили останнім часом на Тернопільщині, то складається враження, що нічого крім звинувачень, засуджень чужих дій і навіть погроз, вони не роблять. Будь – який привід – взяли прапори в руки і з викриками ринулися протестувати: "Державні кошти розікрасти не дозволимо, будувати розважальний комплекс на озері – не дамо, пам'ятник Бандері поставимо будь – де, але не там де запланував хтось інший, і дерева на "Юності" не чіпайте, ..."- подібних гучних слів пролунало безліч. Розводимо демагогію, панове! Принаймні, так все виглядає з боку.

В мене, природньо, як і в кожного свідомого громадянина, після низки таких новин, виникає запитання: а що ви для цього вже зробили? Що ви взагалі вже зробили для міста та області? Де фрази, на кшталт: "Ми створили, ми збудували, ми реалізували, що..." Може ефективнішим буде подати в ЗМІ хоча б декілька "звітів для громади" по своїх конкретних справах, а не тільки ганьбити всіх і все підряд, та використовувати будь-які дії інших, як інформаційний привід нападу для себе?

В Україні зараз криза, і Тернопільщина вже відчула її. Ціни ростуть, сотні людей залишаються без роботи, підприємці щодня терплять збитки. Які кроки щоб запобігти цьому вже конкретно зроблені БЮТ в нашому регіоні, для того щоб допомогти жителям області пережити клопоти що на них насуваються?

На мою думку, зараз важливіше зосередитися саме на цьому, а не шукати наступної причини "затоптати" чиїсь ініціативи.,,,,,,,,,,,,Тоді, коли одні працюють і шукають шляхи вирішення реальних проблем сьогодення, інші лише обговорюють...Не можете допомогти, хоча б не заважайте!

Просто, кожному тернопільському політику, варто нині задуматися над положенням простих жителів міста, таких як ви і я, наші родичі і знайомі. Громаді потрібна зараз підтримка та допомога, а нашому краю – стратегічні рішення та визначені плани дій.

Ну а нам, Тернополянам, варто добре аналізувати все те, що читаємо, слухаємо і бачимо, щоб після виборів ми нікого не обзивали "брехунами і пустомелями", а ЗМІ не звинувачували в маніпулюванні нашою свідомістю.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua