Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Нескорений Луганськ: підсумки

Максим 'Вихор' | 28.11.2008 18:21

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
14

Голосов "против"
4

Факт залишається фактом: це була перемога націоналістичного духу.

За офіційними даними міліції, виставку "УПА. Історія нескорених" в Луганську блокувало до 300 чоловік: комуністів, вітренківців, регіоналів. На прорив пішли 8 націоналістів – "камікадзе", як їх назвало одне з регіональних інтернет-видань. Їм було відомо, що будуть провокації – як з боку пікетувальників, так і з боку правоохоронців. Але націоналісти пішли на прорив. Відібрати жодного прапора у націоналістів не вдалося. Більше того, як пізніше заявила депутат від ПСПУ Корсакова, націоналісти зламати два прапори супротивника. Не було і ганебної втечі націоналістів – із сутички їх витягали правоохоронці. Втім, поведінка останніх теж залишає бажати кращого, особливо співробітників в цивільному.

Однак, факт залишається фактом: це була перемога націоналістичного духу. Навіть ворожо налаштовані ЗМІ висвітлювали події у досить виваженому тоні – висока ідейність і відвага луганських націоналістів є беззаперечною. Вони змогли кинути виклик Системі і достойно витримати її удар.

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода" Дмитро Снєгирьов висловлює щиру подяку своїм ідейним побратимам, які в черговий раз продемонстрували особисту мужність і готовність піти на ризик заради ідеалів.

Слава Україні!Прес-служба ЛООВО "Свобода"


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua