Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/492c46be95c0a/

"ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ" ПОВТОРЮЄТЬСЯ: ПІДРОБИЦІ

Максим 'Вихор' | 25.11.2008 20:41

ЗАЯВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА" ЩОДО ВИСВІТЛЕННЯ ПОДІЙ 25 ЛИСТОПАДА 2008 РОКУ В ЛУГАНСЬКУ

У зв'язку з поширенням інформації про сутичку між свободівцями та представниками лівих та проросійських сил в Луганську в ЗМІ, для попередження неправдивого висвітлення подій Луганська обласна організація ВО "Свобода" офіційно повідомляє:

- 8 свободівців, що приймали участь в сутичці, йшли встановлювати намети з символікою ВО "Свобода". Було заплановано пропагандивну акцію на підтримку виставки "УПА. Історія нескорених". В ході акції мала розповсюджуватися загальнопартійна газета "Свобода" та газета Луганської обласної організації ВО "Свобода" "Свобода – Луганщина". Побачивши натовп пікетувальників, який заблокував вхід до виставкого залу, свободівці відмовилися від встановлення наметів і пішли на прорив. Як повідомлялося раніше, для нас це була справа честі.

- Деякими ЗМІ поширено інформацію про спалення "трофейного" червоно-чорного прапору представниками лівих та проросійських сил в Луганську. Ця інформація є неправдивою. Ми офіційно повідомляємо, що жодного прапору у нас відібрано не було, не зважаючи на абсолютну чисельну перевагу супротивника. Спалення заздалегідь купленого червоно-чорного прапору – це дешева піар-акція Союзу Лівих Сил, який має таке саме відношення до лівих сил, як його керівник Василь Волга – до пролетаріату. Подібні спалення прапорів національно-патріотичних організацій вже відбувалися в Криму. Спалення прапору в Луганську – продовження антиукраїнського шабашу псево-ліваків.

- Після сутички з пікетувальниками свободівці організовано відійшли, відхиливши пропозиції правоохоронців "вивести по одному". Після відвідування виставки "УПА. Історія нескорених" на луганських свободівців чекала група так званих "антифашистів" (до 25 осіб), які мали виразні наміри вчинити розправу над свободівцями. Однак, побачивши рішучий настрій та організованість свободівців, підпилі молодики так і не наважилися напасти.

Прес-служба ЛООВО "Свобода"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua