Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ" ПОВТОРЮЄТЬСЯ

Максим 'Вихор' | 25.11.2008 17:06

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
17

Голосов "против"
5

На відкритті виставки "УПА. Історія нескорених" в Луганську делегати від "Свободи" побилися з комуністами.

Сьогодні вранці, 25 листопада, в Луганську відкрилася виставка "УПА. Історія нескорених". Місцеві комуністи, вітренківці, члени Партії Регіонів та "Молодої Гвардії" вчинили бійку з делегатами від ВО "Свобода", що прийшли відвідати виставку. Як тільки колона з 8 делегатів підійшла до будинку Обласного Архіву, де було розміщено виставку, і наблизилися до натовпу (близько 150 чоловік), на них почали кидатися "ліві", намагаючись вирвати прапори та нанести тілесні ушкодження.

Фактично, не відбулося і бійки – мало місце банальне побиття делегатів від Луганської "Свободи". Чому? Тому, що червоні провокатри кинули на свободівців "стару гвардію" – літніх людей, переважно жінок. Один із делегатів "Свободи" розповідає: "Намагалися вирвати прапор, постійно говорили "Брось флаг". Хапають одразу звідусіль, а я навіть штовхнути нікого не можу – навколо одні бабці... А молоді "байци" дають мені стусани з-за їхніх спин". Саме такою була тактика організаторів бійки – пустити вперед літніх людей, розбурханих емоціями, а самим дивитися і бити в них з-за спин. А ще кажуть, що пускати вперед себе жінок та старих – це тактика німецько-фашистських окупантів... Мабуть, організатори червоної провокації сподівалися, що делегати від "Свободи" будуть бити старих жінок, але вони помилилися. Міф про "фашиствующіх молодчіков", для яких нема нічого святого, в черговий раз не підтвердився.

Делегати організовано відійшли і відвідали виставку кількома годинами пізніше. Попри всі намагання червоних провокаторів деморалізувати свободівців і відібрати хоч один прапор, їм не вдалося досягти ані першого, ані другого. Не вдалося їм і зірвати відкриття виставки. Вже за пару годин на виставку прийшли перші відвідувачі.

Історія Нескорених повторюється. Колись УПА повстала проти карально-репресивної машини цілого СРСР. Сьогодні восьмеро націоналістів пішли на цілий натовп запеклих супротивників. На що ми сподівалися? На те, що не буде провокацій? На те, що ми зможемо розігнати натовп? Ні, не сподівалися. Це була справа честі. Хтось скаже, що це був голий піар, політичні ігри напередодні позачергових виборів. Для нас це не піар, а визвольні змагання.

Ми не тримаємо зла на тих літніх людей, які сьогодні вранці були готові роздерти нас на клапті. Ми поважаємо їхню старість. Але ми не поважаємо тих, хто бив нас з-за їхніх спин – сучасних павліків морозових.

Прес-служба ЛООВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua