Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Завтра ми всі помремо!


9
Рейтинг
9


Голосов "за"
15

Голосов "против"
6

Нас закопають без могил та трун! Просто так – скинуть всіх в одну яму і закидають землею. Наші тіла будуть гнити, і кістки будуть тертися одна об одну, і ніхто ніколи не знайде наших тіл, бо над нами буде звалище від заводу, який, дo речі, колись побудували ми самі... Ми не будемо Героями, і про наше існування бажатимуть забути всі

Завтра ми всі помремо!
Нас закопають без могил та трун! Просто так – скинуть всіх в одну яму і закидають землею. Наші тіла будуть гнити, і кістки будуть тертися одна об одну, і ніхто ніколи не знайде наших тіл, бо над нами буде звалище від заводу, який, дo речі, колись побудували ми самі... Ми не будемо Героями, і про наше існування бажатимуть забути всі і згадувати нас будуть лише історики в своїх кандидатських. Ми не помремо від меча і не тримаючи в руках зброю... а повільно, в тяжких фізичних та моральних муках, серед ясного дня і в хорошу погоду, нас зариють бульдозером. Ніхто не скаже слова на спомин нам. Ніхто не прочитає по нас молитву.

Ми відійдемо з пам'яті нашого народу, як звичайний день української історії... Бо так і повинно бути! Бо цього ми заслужили самі! Бо допустили, щоб нами керував той, хто розпустив нашу армію, і обрали самі того, хто кине у разі війни лише трьохсот студентів... на захист України.

Ми... закопали самі себе.

Я питаю: "Чи нормально, щоб купка п'яних гопників ходила по місту і кричала: "Ми на русской земле! Ми русские! Убирайтесь вон суки!". Так – це нормально для людей російської національності, які ніде не працюють і ніде не вчаться, – для російського люмпену, для бухарів, для звичайнісінького бидла, яке програє всі гроші в ігрових автоматах і з горя розбиває порожню пляшку пива посередині дороги. А чи нормально, що серед них є представники влади: депутати місцевих рад та Верховної Ради України?

Не знаю, як інші демо-ліберали, але Свобода вважає це патологією! І ми вимагаємо заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької і тої, яка вже давно перетворилася на проросійську фашистську силу, яка розпалює міжнаціональну ворожнечу.

Давайте уявимо: зараз ті, хто лежать під звалищем, встануть... Цікаво, чи вважали би вони сьогоднішнє дійство політичною акцією? Чи дозволили би вони, щоб усяка сволота казала, що голодомору не було?...

Хто забуває своє минуле, приречений його повторити. В ім'я мільйонів невинно замордованих ми маємо донести до всіх правду, достукатися до кожного ідіота, втлумачити кожному дебільчику та змусити пам'ятати кожного сектанта про голодомор, щоби таке ніколи не повторилося...

Щоби нас завтра бульдозер не зміг зарівняти!

Я вірю в нас!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua