Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/49284b4ecb4de/

Луганська "Свобода" вшанувала пам'ять жертв Голодомору

Максим 'Вихор' | 22.11.2008 20:11

Делегація Луганської "Свободи" разом з українськими патріотами була присутня на молебні в пам'ять жертв Голодомору, який проводився представниками Київського патріархату.

Делегація Луганської "Свободи" разом з українськими патріотами була присутня на молебні в пам'ять жертв Голодомору, який проводився представниками Київського патріархату. В той час, коли молебен УПЦ МП широко анонсувався і був частиною офіційних заходів по вшануванню жертв Голодомору, молебен УПЦ КП був фактично неофіційним. Про його проведення знали лише ті, хто встиг отримати інформацію від знайомих патріотів. Не дивно, що на молебні українського патріархату були відсутні очільники луганської "Просвіти", яка вже здобула собі репутацію "офіційних українців". Не було також представників і від інших українських партій та оргнанізацій національного спрямування. "Неофіційних" же українців під час і після молебну пильнували правоохоронці та співробітники "відповідних органів".Прес-служба ЛООВО "Свобода"© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua