Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

МИ чи ВОНИ? Хто будуватиме Державу?

ЗОО ВО "Свобода" | 21.11.2008 13:30

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
12

Голосов "против"
8

Мільйони українців у пошуках кращої долі розкидані по всьому світу. На чужині наші співвітчизники працюють на чорних роботах отримуючи за це копійки, живуть у нелюдських умовах, потрапляють у рабство.

У цей же час до України масово проникають вихідці з далеких країн. Вони не стають до станка на заводі, не лізуть в шахту добувати вугілля...


Мільйони українців у пошуках кращої долі розкидані по всьому світу. На чужині наші співвітчизники працюють на чорних роботах отримуючи за це копійки, живуть у нелюдських умовах, потрапляють у рабство.

Причина цього підняття ціни на житло, величезна інфляція, не кожен з може оплатити навчання своєї дитини у вищому навчальному закладі. Щоб заробити на купівлю житла, щоб прогодувати свої родини, щоб забезпечити гідне майбутнє своїх дітей українці змушені були податися на далекі заробітки. Але чи знають вони на що йдуть? Загалом, напевно так. Бо з такими умовами, які створюють політики своїми бездарними реформами поглиблюють впевненість громадян у тому, що щасливе життя їх чекає лише закордоном.

У цей же час до України масово проникають вихідці з далеких країн. Вони не стають до станка на заводі, не лізуть в шахту добувати вугілля, натомість окуповують ринки, відкривають кіоски з шаурмою (невідомо з якого м'яса роблять цю саму шаурму). Вдаються до кримінального бізнесу, розповсюджують наркотики, сумнівної якості алкогольні напої. Переважно це нелегальні мігранти. Під їх вплив потрапляють підлітки та вже дорослі люди. Але чому їх не депортує уряд? Чому дозволяє українцям покидати Батьківщину, а нелегалам – залишатися? Відповідь на ці питання проста. Олігархи заводять для себе дешеву робочу силу, покірний електорат. І потім використають їх проти ВЛАСНОГО народу! Навіщо брати на роботу українця, який вартий гідної зарплати, коли легше винайняти безправного китайця чи самолійця?

І що потім? Нам залишиться або виїхати закордон, або бути безробітними у ВЛАСНІЙ ДЕРЖАВІ!

Саме такого розвитку хоче антиукраїнська сволота!

З нелегалами треба боротися. Для цього необхідно посилити охорону державних кордонів та перекрити канали нелегальної міграції.

Українці мають право жити, працювати, ростити дітей на своїй Богом даній землі. Для цього треба створити гідні умови життя, гідну зарплатню для громадян.

Не для нелегалів наші предки проливали свою кров за Неньку!

Україна повинна належати Українцям!

Прес-служба ЗОО ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua