Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Звернення Луганської "Свободи" до Леоніда Черновецького

Максим 'Вихор' | 20.11.2008 21:39

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
11

Голосов "против"
5

Нам стало відомо, що 19 листопада 2008 року Київська міська державна адміністрація доручила до 22 листопада 2008 року демонтувати розташований у сквері на вул. Артема пам'ятник Станіславу Косіору. Ми виступаємо з пропозицією передати його до музею тоталітарних символів, який ми плануємо створити на Луганщині.

ЗВЕРНЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА"

ДО КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА ЧЕРНОВЕЦЬКОГОШановний Леоніде Михайловичу!

Нам стало відомо, що 19 листопада 2008 року Київська міська державна адміністрація в рамках виконання Закону України "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні", указів Президента України та розпоряджень Кабінету міністрів щодо проведення заходів до роковин Голодомору доручила до 22 листопада 2008 року демонтувати розташований у сквері на вул. Артема пам'ятник Станіславу Косіору. Також нам відомо, що в Києві розташовано до 30 пам'ятників тоталітарної доби, які підлягають демонтуванню. Ми виступаємо з пропозицією передати їх до музею тоталітарних символів, який ми плануємо створити на Луганщині.

Ще 2 листопада 2008 року Луганська обласна організація ВО "Свобода" висунула ініціативу щодо створення музею під відкритим небом на території Луганської області. В цей музей нашим коштом і нашими силами буде поступово переміщено пам'ятники комуністичної епохи. Ми беремо на себе транспортування пам'ятників і зобов'язуємося подбати про їхню охорону після переміщення до музею. Створення подібного музею дозволить одночасно вирішити дві проблеми: розміщення демонтованих символів тоталітарної доби та їхнього збереження в якості історичних пам'яток. Крім того, з огляду на те, що певна частина українських громадян виховувалися в дусі радянської ідеології, переміщення пам'ятників до музею (а не знищення) буде компромісним рішенням.Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Дмитро Снєгирьов


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua