Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Українці почали наступ!

ЗОО ВО "Свобода" | 15.11.2008 21:19

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
15

Голосов "против"
7

...Громада, не витримавши такої злочинної поведінки "червоних", всією колоною рушила на допомогу. В результаті – міліція була "вимушена" захищати КПУ від праведного гніву українців. Захищати тих, хто ще вчора паплюжив музей і виставку, хто ще вчора нищив музейні експонати......

"Українці почали наступ!"

Не дивлячись на глибоке обурення української громади Запоріжжя та заведення карної справи на представників КПУ за їхні вчорашні хуліганські дії, "червоні" сьогодні о 8.00 знову зібралися біля Запорізького краєзнавчого музею, щоб, як вони заявили, "закінчити почате" – зірвати роботу виставкового залу.

Громадськість просто вже не могла терпіти ці злочинні дії. На 11 годину біля театру

ім. Магара зібралось більше 100 осіб, переважно членів ВО "Свобода", які організовано рушили відвідати виставку "УПА. Історія нескорених". Але біля музею нам перекрила дорогу міліція. Їхнє керівництво заявило, що музей зачинений, а виставка не працює. Потім, зрозумівши, що цією брехнею нас не спинити, погодилося на те, що в музей зайдуть наші представники. Вони придбають квитки, а міліція організує прохід через кордон комуністів, які вже заблокували вхід. Під супроводом міліції наші представники пішли до входу в музей, але комуністи знову вдалися до хуліганських дій і почалась бійка.

Громада, не витримавши такої злочинної поведінки "червоних", всією колоною рушила на допомогу. В результаті – міліція була "вимушена" захищати КПУ від праведного гніву українців. Захищати тих, хто ще вчора паплюжив музей і виставку, хто ще вчора нищив музейні експонати.

І гнів наш був справедливим! Як це так: в українському місті, в українському держаному музеї, нам, українцям, хулігани не дають дороги?

Після блокади "червоних" кордоном міліції громада почала скандувати: "Слава Україні!","Комунізм – на смітник історії!", "Чємодан, вокзал, Росія!", "Запоріжжя – українське місто!", "Запоріжжю – Свободу!" У відповідь же почули: "Фашисти!", "Наша Родіна – Савєтскій Саюз!", "Расія!".

А міліція все продовжувала захищати комуністів від народу!

Подальші події довели інтелектуальне зубожіння та розумову обмеженість "червоних", їхню відверту антидержавну політику.

Коли громада заспівала Державний Гімн України, комуністи почали глушити наш спів гучномовцями та сиренами! І не було жодної реакції з боку правоохоронних органів!

На сам кінець, "червоні" не витримали протистояння, або просто скінчився проплачений час у їхніх прапороносців, і вони, під глузливі вигуки українців, забралися геть.

Нарешті люди змогли спокійно зайти в музей і передивитися експозицію.

З огляду на вищезазначене, ЗОО ВО "Свобода" урочисто заявляє:

Був час, коли українці змушені були відступати на нашій Запорізькій землі, потім настав час рівноваги, а тепер почався наш наступ.

Ми "щиро вдячні" правоохоронним органам за те, що вони вберегли "червоних" від народного гніву.

Прес-служба ЗОО ВО "Свобода"

+38 (068) 448-37-02

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua