Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як національні меншини "не втручаються" в життя українців

Максим 'Вихор' | 13.11.2008 18:52

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
17

Голосов "против"
7

12-го листопада, у четвер у Верховній Раді відбулася бійка. Віце-спікер Лавринович заявив, що БЮТ-івці намагаються зламати систему "Рада". Після цього кілька депутатів Партії Регіонів вдерлися у приміщення, де розташовані комп'ютери, і побили працівників апарату. В побитті працівників апарату приймали участь Олександ Волков Ельбрус Тадеєв та ще дек

12-го листопада, у четвер у Верховній Раді відбулася бійка. Віце-спікер Лавринович заявив, що БЮТ-івці намагаються зламати систему "Рада". Після цього кілька депутатів Партії Регіонів вдерлися у приміщення, де розташовані комп'ютери, і побили працівників апарату. В побитті працівників апарату приймали участь Олександ Волков Ельбрус Тадеєв та ще декілька депутатів.

В черговий раз українці могли побачити, як представники інших національностей "не втручаються" в життя України. Особливо ефективно "не втручався" Ельбрус Сосланович Тадеєв, професійний борець, вірний син осетинського народу. Як тут не згадати одного вірменського бізнесмена (теж "регіонала"), який два роки тому побив українського студента прямо в студії луганського телеканалу – за те, що той активно виступав за україномовне навчання в луганських ВНЗ. Якесь дивне "невтручання", від якого розбиваються обличчя... І саме цей вірменський бізнесмен минулого року зірвав показ фільму "Нескорений", що планувався до 100-річчя з Дня Народження Генерала, по-бандитськи "наїхавши" на директора луганського кінотеатра. Отаке результативне "невтручання"...

Та й ці двоє – лише яскраві приклади, тоді як загалом у Верховній Раді України близько 60% нардепів – не українці. І як після цього хтось може казати, що представники інших національностей "не втручаються" в справи України?! Вони правлять Україною! Неукраїнці, представники великого капіталу та вихідці з комуністичної номенклатури – як можуть вони діяти і мислити інтересами Української Нації?!

Саме тому ВО "Свобода" виступає за введення пропорційного представництва в органах влади українців та представників національних меншин.

"Ми політична сила, основним завданням якої є захист корінної титульної нації. У нашій державі є угорські партії, які відкрито говорять про необхідність захисту угорців, що проживають в Україні. Чудово. Є мусульманська партія, яка захищає мусульман. Є інші політичні партії та громадські організації, які захищають конкретні нації. Це правильно. А ми хочемо захищати саме українців. Ми не проти національних меншин на території Україні, яких більше 130. Ми їх визнаємо і поважаємо, якщо і вони поважають наші традиції, звичаї, мову, культуру, закони. Якщо вони лояльно ставляться до України, працюють для України, – чудово, – нам разом будувати цю державу. Але ми вважаємо, що українці, яких за останнім переписом майже 80%, зовсім не захищені через багато причин. Це питання історичної та соціальної справедливості" – зазначив Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок в одному зі своїх інтерв'ю. Це – наша принципова позиція.

Прес-служба ЛООВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua