Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

Максим 'Вихор' | 11.11.2008 16:38

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
8

Голосов "против"
4

Луганська обласна організація ВО "Свобода" висловлює щиру подяку всім, хто відгукнувся (і ще відгукнеться) на наш заклик і надав допомоги книжками для української бібліотеки в Луганську.

Луганська обласна організація ВО "Свобода" висловлює щиру подяку всім, хто відгукнувся (і ще відгукнеться) на наш заклик і надав допомоги книжками для української бібліотеки в Луганську. Ми щиро вдячні цим людям, які не пошкодували часу та книжок і згодилися допомогти нам в боротьбі за українську Луганщину. Для нас це не політика, а визвольні змагання. Тому ми високо цінуємо практичну допомогу наших прихильників та й просто патріотів з усієї України.

Саме в практичній діяльності перевіряється патріотизм. І саме по цьому пункту проходить розмежування між справжніми патріотами та "професійними українцями". Нагадаємо, що Луганська "Свобода" зверталася до таких відомих діячів, як Левко Лук'яненко, Степан Хмара, Юрій Костенко. Ці люди стали символами патріотизму для цілого покоління, однак на наші звернення ніхто з них чомусь не відреагував. Причини можуть бути різними, але факт залишається фактом: величезна кількість людей зараз просто піариться на темі боротьби за українську Україну, не роблячі для України нічого, окім заяв та промов. Ціла купа патрій та громадських організацій декларують, що боряться з русифікацією, але чомусь на 17-му році незалежності все ще стоїть проблема, наприклад, наявності української преси на Луганщині.

Дехто закидає Луганській "Свободі", що ми надто старанно перераховуємо свої досягнення. Так, ми їх перераховуємо. Щоби українці Луганщини, Донеччини, Харківщини, українці Криму і всіх інших регіонів країни знали, що русифікації можна протистояти, що українці можуть перемагати. Це дурниця – мовчати про нашу результативну діяльність, в той час, коли наші супротивники роблять свій піар на голому місці, не маючи жодних практичних здобутків. Українці повинні знати, що навіть на Луганщині можливо просувати українську справу.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua