Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ПРАВО НА КРИТИКУ

Максим 'Вихор' | 10.11.2008 12:43

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
5

Голосов "против"
6

Не пройшло доби з моменту публікації нашої статті "ПРАВО НА КСЕНОФОБІЮ" на Народній Правді, як з усіх усюд збіглися коментатори і розкритикували Луганську "Свободу". Ми вирішили не залишати ці закиди без відповіді, адже так само думають не тільки окремі дописувачі Народної Правди, а й велика кількість українців.

Не пройшло доби з моменту публікації нашої статті "ПРАВО НА КСЕНОФОБІЮ" на Народній Правді, як з усіх усюд збіглися коментатори і розкритикували Луганську "Свободу". "Пане авторе, а росіянє вас не турбують? Якій відсоток емігрантів від населення має Луганщина? Чимось ви не тим переймаєтесь. Когось слабішого за себе шукаєте, щоб "помститися" за приниження яке відчуваєте?" – пише особа жіночої статі під ніком Beware. "Давайте якось сконцентруємося на змістовній частині, бо саме від неї нас аж пнуться відволікти окремі ніби патріоти" – закликає Олена Олійник, під змістовною частиною розуміючи боротьбу з проросійськими силами. "Звільніть ваш регіон від кацапщини і почуватиметеся хозяйвами на своїй землі" – повчає луганських свободівців чоловік Ekain і т.д. Одним словом, зібралося шановне панство, щоби навчити луганських свободівців, з чим треба боротися, коли і як. Ми вирішили не залишати ці закиди без відповіді, адже так само думають не тільки окремі дописувачі Народної Правди, а й велика кількість українців.

Шановні пані та панове!

Луганська обласна організація ВО "Свобода" не цікавиться, звідки ви такі розумні узялися. Нас цікавить, якого біса ви, такі розумні і патріотичні, все ще не вигнали москаля аж за Урал?! Чому ви вирішили, що можете з-за свого комп"ютера вчити луганських свободівців, як їм неньку-Україну боронити? Що конкретно ви зробили для українізації Луганщини, щоби тепер повчати Луганську "Свободу"?!

Ви кажете, що Луганська "Свобода" "не тим переймається". Доводимо до вашого відома, що ми зробили і робимо для українізації Луганщини більше, ніж РУХи, КУНи та усілякі Просвіти разом узяті. Так, Саме Луганська "Свобода" створила на Луганщині ДОТ "Дружба" для оздоровлення та патріотичного виховання дітей краю, в тому числі інвалідів та сиріт. Саме Луганська "Свобода" незабаром відкриває українську бібліотеку в обласному центрі. Саме Луганська "Свобода" готує до друку перше число першої україномовної національно-патріотичної газети на Луганщині і саме завдяки "Свободі" в місцевій пресі постійно з'являються публікації на національну тематику. Саме Луганська "Свобода" видала книгу про долю депортованих в край лемків "Тече Вісла до Донбасу". Саме Луганська "Свобода" не дала встановити в Луганську брехливий пам'ятник "жертвам УПА" і не дала ліквідувати українські класи в м. Рубіжне. Саме Луганська "Свобода" опікується будівництвом першого храму УПЦ КП на Луганщині. Саме Луганська "Свобода" постійно допомагає ветеранам УПА, що мешкають на Луганщині – не дифірамбами, а реальними грошима та продуктами. Саме Луганська "Свобода" постійно відстежує українофобні вибрики місцевої влади та проросійських сил і виступає з різкою критикою, привертаючи увагу громадськості...

Можна довго перераховувати те, що ми зробили і що робимо. Але і цього вже достатньо, щоби заткнути пельку будь-кому, хто закидатиме нам, що ми "не тим переймаємося". Так само і тим, хто звинувачує нас в тому, що ми шукаємо "слабішого за себе". Будь ласка, заткніться, пані та панове, зі своїми припущеннями. Луганські свободівці знаходяться в жорсткому протистоянні з місцевою владою. І це протистояння іде не тільки на шпальтах газет і в ефірі ТБ. Наших людей постійно тягає міліція, СБУ, прокуратура. Одразу за створенням ДОТ "Дружба" на Луганську "Свободу" зірвався цілий шквал перевірок усіх можливих інстанцій, найабсурдніших звинувачень і підозр, цькування в ЗМІ. Весь адмінресурс місцевих українофобів запрацював проти нас. Були і погрози, і "наїзди", і напади. Коли на голову Луганської "Свободи" "наїхали" бандюки з вимогами припинити політичну діяльність, правоохоронці на це не відреагували ніяк. Коли на його дружину було здійснено напад, у відповідному відділенні РОВД покивали головою і на тому все й закінчилося... Ось з яким "слабішим" супротивником ми боремося! А у вас ще вистачає совісті писати подібну маячню.

Якщо ви такі патріотичні і розумні – приїздіть на Луганщину і борітеся! Якщо не можете приїхати, допоможіть, наприклад, грошима, бо Луганська "Свобода" все робить власним коштом. Зі свого боку ми обіцяємо надати вам докладний звіт про використання ваших коштів. Ось наші банківські реквізити для благодійних пожертв:

26005550522381 в ЛОФ АКБ Укрсоцбанк

МФО 304015

Код N2621611359

ПП Снєгирьов Д.В.


Не маєте грошей? Допоможіть українськими книжками! Зв'яжіться з нами і надішліть хоч 5 книжок для української бібліотеки... Багато чим можна допомогти, було б бажання. А поки що ми, на жаль, бачимо в основному нестримне бажання повчати і звинувачувати нас. В той час, коли ми, фактично, відкриваємо новий фронт боротьби за українську Луганщину, у вас прокидається бажання лише критикувати, а не допомагати. На жаль.

Луганська обласна організація ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua