Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Право на ксенофобію

Максим 'Вихор' | 9.11.2008 19:02

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
13

Голосов "против"
10

Все частіше українці Луганщини відчувають себе чужинцями на своїй власній землі...

ВСЕ БІЛЬШЕ СТАЄ В ЛУГАНСЬКУ ЧУЖИНЦІВ – кавказців, африканців, азіатів, арабів. Ще рік тому кіоск з шаурмою було не просто знайти. А сьогодні шаурма – буквально на кожному розі і в кожному кісоку – діти мальовничих Кавказських гір, які почали масово колонізувати Луганськ... Наше місто міняється: слов'ян на вулицях все ще більшість, але частка "гостей" з далеких країн невпинно зростає. На території університетів сам почуваєшся чужинцем – навколо негри, індуси, араби, китайці... Те саме – в Донецьку, Харкові, Києві – в усіх значних містах України. Ігор Мацегора, заступник начальника УМВС Луганської області: "За минулий рік на Луганщині у відношенні щодо іноземців було скоєно 33 злочини, ВОНИ ж скоїли 207 правопорушень. В поточному році ІНОЗЕМНІ ГРОМАДЯНИ СКОЇЛИ ЗЛОЧИНИ 110 разів, у відношенні щодо них було зареєстровано 18 злочинів".

Все частіше УКРАЇНЦІ ВІДЧУВАЮТЬ СЕБЕ ЗАЙВИМИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ!

Тим часом українська держава (а також іноземні фонди) виділяє скажені гроші на поведення круглих столів і конференцій на тему боротьби з ксенофобією. Зазвичай, винними в зростанні ксенофобії призначають "радикальні угруповання" та "скінхедів". Гаряче підтримують борців з ксенофобією представники різних "антирасистських" громадських організацій. Так, лідер громадської організації "SOS! Расизм!" Валід Арфуш заявляє: "Потрібен суворий закон. Щоб скінхеди, як ми їх називаємо, десять разів подумали, перш ніж іти на будь-які кроки". Також вони вимагають від правоохоронців "ефективно протистояти зростаючій кількості неонацистських і радикальних об'єднань, особливо в молодіжному середовищі". Інший борець з українським расизмом Сандей Аделаджа пропонує ввести арешт за расизм і просить Верховну Раду негайно ухвалити цей закон. Здавалося б, все так, як і має бути: є проблема і є прибічники її негайного і жорсткого вирішення...

Але насправді ніяких проблем з ксенофобією в Україні нема. КСЕНОФОБІЯ – ЦЕ ПРИРОДНЯ РЕАКЦІЯ СУСПІЛЬНОГО ОРГАНІЗМУ НА МАСОВЕ ВТОРГНЕННЯ ЧУЖИНЦІВ. І КОРІНЬ ЇЇ – В НЕКОНТРОЛЬОВАНОМУ ПРИТОЦІ ІММІГРАНТІВ.А в цьому винні зовсім не "радикальні групи молоді", а ті, хто сьогодні очолює українську державу. Нинішня влада не має визначеної міграційної політики і механізмів адаптації чужинного елементу до українського суспільства. Навіть кількість іммігрантів, що перебувають в Україні, нашим "правителям" не відома! Це при тому, що у 2006-му році генсек ООН Кофі Аннан звітував, що Україна обіймає 4-те місце в списку країн по кількості міжнародних мігрантів. І ці ІММІГРАНТИ АКТИВНО ЗАХОПЛЮЮТЬ УКРАЇНУ: заповнюють місця в економічному житті, активно втручаються в політику, просуваючи своє лоббі в органи влади всіх рівнів: наприклад, в Києві діють сильні азербайджанське та китайське етнічні угруповання, в Харкові – в'єтнамське... А ось свіженька новина: на Рівненщині турецька будівельна фірма "Онур" не платить українським робітникам зарплатню і викидає невдоволених з роботи. Поряд з цим, відбувається колонізація Рівненщини робітниками-турками... КСЕНОФОБІЯ – ЦЕ НЕ ШОВІНІЗМ, А САМОЗАХИСТ!

Але наша держава і "професійні борці з расизмом" відмовляють нам в праві захищати себе, свій життєвий простір. Сьогодні боротьба з расизмом – це хороший бізнес. Західні фонди виділяють на це десятки мільйонів євро і доларів – потужний стимул задуматися над важкою долею негрів в Україні. Їм плювати, що в результаті руйнується наше звичне життя. Їм плювати на Україну... Варто лише подивитися на лідерів "антирасистів", щоби зрозуміти, чого варті їхні "благородні наміри". Наприклад, лідер громадської організації "SOS! Расизм!" Валід Арфуш – ліванець, який з 2006-го року знаходиться в кримінальному розшуці в себе на батьківщині: він вкрав у свого співвітчизника-ліванця 8000 долларів... А ось інший лідер "антирасистів" – нігерієць Сандей Аделаджа, старший пастор секти "Посольство Боже". Своїх послідовників він змушував робити великі внески (від 2,5 до 555 тис. грн) в фінансову компанію "Кінгз Кепітал", а на днях "Кінгз Кепітал" просто "лопнув", залишивши своїх вкладників без грошей. Тепер компанією займаються правоохоронці. А ошуканим вкладникам, серед яких більшість – українці, залишається шкодувати, що попалися на гачок спритного нігерійського махінатора... Ліванський злодій і нігерійський сектант-махінатор – ось хто задає тон державній боротьбі з ксенофобією!

Коли нам кажуть, що в українців є якісь проблеми з толерантністю, на нас перекладають провину української "політичної еліти", яка за 17 років незалежності не спромоглася НАВЕСТИ ПОРЯДОК в міграційній політиці. Наша політична "еліта" відкриває державні кордони для спритних іммігрантів, не контролюючи їхню чисельність, а потім дорікає українцям, що вони не задоволені навалою чужинців. А чужинці з ентузіазмом підспівують "еліті", вимагаючи жорстоко переслідувати всіх невдоволених українців. В першу чергу – тих, хто бачить проблему і прагне навести в країні лад. Роздмухуючи істерію з приводу українського расизму, ЧУЖИНЦІ ДОБИВАЮТЬСЯ ПАНУВАННЯ. Логічним завершенням цієї істерії стане формування привілейованого прошарку населення – панів-іммігрантів. Такого "пана" не можна буде і пальцем зачепити з будь-якого приводу, бо одразу отримаєш на лоба тавро расиста, неонациста або ще якогось там скінхеда. "Холопами" ж стануть українці, яким не пощастило народитися на своїй батьківщині, а не приїхати сюди з Лівану, Нігерії, В'єтнаму або мальовничих гір Кавказу... Бо Арфуші з Аделаджами вимагають толерантності тільки до своїх – про повагу до "нетолерантних" українців – до нас – вони мовчать! ВЖЕ СЬОГОДНІ НАЙКРАЩІ МІСЦЯ В ГУРТОЖИТКАХ ВІДДАЮТЬ ІММІГРАНТАМ. А ЗАВТРА ІММІГРАНТИ БУДУТЬ ВИКИДАТИ НАС З ВЛАСНИХ КВАРТИР!

ПОСТАЄ ПИТАННЯ: ЩО РОБИТИ НАМ, УКРАЇНЦЯМ?

ПО-ПЕРШЕ, УСВІДОМЛЮЙ, що ТИ – УКРАЇНЕЦЬі тобі властиво жити серед українців за українськими звичаями. ЗАХИЩАТИ СВОЇ НАЦІОНАЛЬНІ ТРАДИЦІЇ – ТВОЄ СВЯЩЕННЕ ПРАВО, яке не може бути скасоване урядом, комісією, суддею. Не вір тим, хто ділить нас, українців, на україномовних і російськомовних – так нас хочуть розколоти і пересварити.

ПО-ДРУГЕ, поводься на українській землі як хазяїн – сміливо, розважливо, відповідально. ПОВАЖАЙ ЧУЖЕ, АЛЕ ПИЛЬНУЙ, ЩОБИ СВОЄ БУЛО ЗАХИЩЕНИМ.

ПО-ТРЕТЄ, УТВЕРДЖУЙСЯ НА ЦІЙ ЗЕМЛІ. Ми занадто розслабилися і тепер НАСТАВ ЧАС МОБІЛІЗУВАТИСЯ!Якщо ми не втримаємо цю землю в своїх руках, наші діти будуть повільно вимирати в резерваціях, як американські індіанці!

ЛУГАНЩИНА – УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ!

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua