Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
6

Голосов "против"
8

"ИХ НРАВЫ: Влада і суд – на боці комуністів. Але "Свободу" – не спинити"

Киянка | 7.11.2008 07:55
Аргументи щодо неприпустимості проведення "святкових" заходів політсилами, що сповідують злочинну комуністичну ідеологію, у 75-ту річницю Голодомору, не були взяті судом до уваги. Суд визначив це як "протилежні переконання та погляди на різні аспекти історії".
Комментарии
Улас Золотоноша   | 7.11.2008 08:19
Це й не дивно, адже нами править досі Сатана. Я вже стомився про це писати...:)
Проте писати й кричати на кожному кроці про сутність нашої злочинної влади – наш священний обов'язок...:)
Павло Бондарець   | 7.11.2008 09:17
Улас Золотоноша:
Проте писати й кричати на кожному кроці про сутність нашої злочинної влади – наш священний обов'язок...:)
Щоб люди розуміли цю сутність, також на кожному кроці потрібно "кричати" про сутність тих історичних кривавих подій. Бо й проблема "переконання та погляди на різні аспекти історії" теж поки жива, як Ленін.
Павло Бондарець   | 7.11.2008 09:20
Доречі, "кричати" треба з розумом. І от "Свобода" наче б то набирає обертів. Чи можливо відкриття ТБ каналу патріотичних сил? Хто може дати відповідь на це питання?
Улас Золотоноша   | 7.11.2008 09:37
Ось учора на "Інтері" показали документальну стрічку про правду здачі Києва німцям і злочини большевіков. Чекаю на випади Сіманєнка та грачів з голубьямі...:)
Щодо каналу. Є "5 канал". Поки що він більш-менш об'єктивний, та й туди запрошують усіх. А окремий – проблематично допоки існує злочинна влада...
Улас Золотоноша   | 7.11.2008 09:41
Скільки вже йдеться про суспільне телебачення, а віз і нині там. Хіба що приватний канал патріотичних сил можна створити, але хто дасть кошти?
Улас Золотоноша   | 7.11.2008 09:42
Павло Бондарець:
Доречі, "кричати" треба з розумом. І от "Свобода" наче б то набирає обертів. Чи можливо відкриття ТБ каналу патріотичних сил? Хто може дати відповідь на це питання?
Мені також до вподоби останні дії ВО "Свободи"...
Киянка   | 7.11.2008 10:25
Сьогодні гляну, яка там на місцевості ситуація.
А щодо телеканалів – з"являються такі, які можуть бути патріотичними, хоч поки що невеликі.
Сезам   | 7.11.2008 10:33
+
Victoria   | 7.11.2008 10:35
+
Никита   | 7.11.2008 11:31
Киянка:
+
Сьогодні гляну, яка там на місцевості ситуація.
Розкажете потім:)
Павло Бондарець:
на кожному кроці потрібно "кричати" про сутність тих історичних кривавих подій. Бо й проблема "переконання та погляди на різні аспекти історії" теж поки жива, як Ленін.
+
Киянка   | 7.11.2008 17:57
Ну, було там біля стели комуняк чимало (наче вдень ходили по Інститутській (збиралися на Банкову)
Навпроти через Хрещатик бачила прапори червоно-чорні та Свободи, але менше.
Совкова музика, включно з і лєнін такой маладой, діставала довго по всій околиці.
Взагалі, це просто ганьба, що таке можливо на 17 рік незалежної України, напередодні дати Голодомору