Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Тепловози, комсомольці та львівські ПСПУ-шники

Максим 'Вихор' | 6.11.2008 23:19

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
11

Голосов "против"
5

Вчора на телеканалі "Ірта" в програмі "180 хвилин" відбулася дискусія про інформаційні війни. Цього разу ведучий Дмитро Кукса спілкувався з Олександром Покровським – секретарем Львівської організації ПСПУ. Враження лишилися незабутні...

Тепловози, комсомольці та львівські ПСПУ-шники
Вчора на телеканалі "Ірта" в програмі "180 хвилин" відбулася дискусія про інформаційні війни. Цього разу ведучий Дмитро Кукса спілкувався з Олександром Покровським – секретарем Львівської організації ПСПУ.

Луганські свободівці сподівалися, що прогресивний соціаліст проїхав через всю Україну для того, щоби нарешті прийняти наше запрошення на теледебати. Нагадаємо, Луганська "Свобода" неодноразово викликала на публічні дебати представників КПУ та ПСПУ, щоби обговорити, наприклад, чому "ліві сили" лише піаряться на іменах героїв-комуністів, а для ремонту пам'ятників цим героям грошей (та й просто елементарного бажання) не знаходять. І мова йде не лише про якісь пам'ятники, а про цілу низку суспільних, політичних, економічних проблем Луганщини та всієї України. У відповідь на наші запрошення, відкриті листи та звернення "ліві сили" просто промовчали. Так і цього разу, львівський прогресивний соціаліст не тільки не вийшов з нами на дискусію, але й не відповів на наші запитання заочно. З усього видно, як старанно так звані "ліві сили" уникають відкритої дискусії з нами. Втім, їх можна зрозуміти: кому хочеться ганьбитися перед опонентом, та ще й перед телекамерами?

Виступ Олександра Покровського став черговим прикладом того, що прогресивний соціалізм та зв'язне мислення несумісні. З інформаційних війн він швидко перескочив на світову фінансову кризу, з фінансової кризи – на викривання злочинних намірів русофобних акул капіталізму, з акул капіталізму – на вихваляння найчеснішої і найпрогресивнішої ідеології. Одним словом, нудний популізм рівня сільського вчителя. Єдина оригінальна думка, на яку спромігся Покровський, показала, що і зі здоровим глуздом у ПСПУ-шників не все добре. Основою національного об'єднання Покровський назвав ні що інше, як тепловозобудівництва, металургійну промисловість та інші принади індустріального виробництва. Це вже навіть не вульгарний марсизм, а просто таки псевдомарксистське збочення. Звичайно, Покровський обмовився і про речі духовні: про підміну "ісконних славянскіх" цінностей акулами капіталізму та про "істинний героїзм" комуністичних борців (тих самих, про пам'ятники яким ПСПУ-шникам нагадують націоналісти). Окрім тепловозобудівництва, Покровський назвав об'єднуючим фактором комсомольців та молодогвардійців, а точніше – їхні подвиги. Тобто символ єдності України – Олег Кошовий верхи на тепловозі, що стрілою мчить у світле прогресивно-соціалістичне майбутнє... Маразм, та й годі.

P.S. Але ми, луганські свободівці, все ще плекаємо надію на те, що в лавах ПСПУ або КПУ таки знайдеться сміливець, що прийме наше запрошення до теледебатів. Народ повинен знати своїх героїв.

Прес-служба ЛООВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua