Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Плекаймо силу!

Максим 'Вихор' | 5.11.2008 01:10

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
11

Голосов "против"
4

Луганська "Свобода" розпочинає інформаційну акцію "Лицарі Нації".

Плекаймо силу!
"Ідіть у життя як титан Геракль, що знав неустанну потребу поборювати перешкоди. Будьте непосидющі і прагніть вічного росту й усю динаміку свого буття віддайте досконаленню життя і плеканню все нових і кращих вартостей. Плекайте силу й самі будьте силою своєї нації, силою її краси, потуги, щастя. Будьте силою, що рішатиме все про перемогу волі нашої нації"- такий заповіт залишив нам ще у 1937-му році мислитель-націоналіст Зенон Коссак.

Слідучи духу і букві цього заповіту, Луганська "Свобода" розпочинає інформаційну акцію "Лицарі Нації", в рамках якої в ЗМІ будуть висвітлюватися постаті Лицарів Нації – тих, хто доводив велич Українського Роду силою меча, силою стратегічної думки, силою владарної волі. Акція охоплюватиме період Княжої доби, Козаччини та епохи Визвольних Змагань. Метою акції є розвінчання міфу про українців як націю гречкосіїв. Про хазяйновитість і працелюбність українців сказано і написано вже багато – навіть занадто багато, адже до сих пір багато людей поважають українців лише за їхні господарчі здібності. На часі стоїть проблема висвітлення іншої іпостасі Українця – Українця-Лицаря, борця і переможця.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua