Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЗВЕРНЕННЯ Спільноти українських націоналістів НП до однодумців

Киянка | 3.11.2008 22:44

16
Рейтинг
16


Голосов "за"
26

Голосов "против"
10

Якщо ми хочемо бути господарями у власному українському домі, ми маємо складати наші зусилля в кожній можливій конкретній справі. Знаходьмо для кожної справи соратників, починаючи з наших сусідів та колег, розширюймо наше коло, дізнаваймося про всі доступні нам національно-патріотичні спільноти у віртуалі та в реалі...

ЗВЕРНЕННЯ Спільноти українських націоналістів НП до однодумців
ЗВЕРНЕННЯ Спільноти українських націоналістів НП до однодумців

Нас чимало – тих співвітчизників, які вважають себе українськими націоналістами, та відповідно діють. Але досі ми діяли кожен на своєму місці, в кращому випадку – у складі невеликих організацій (партійних, просвітницьких, професійних). Це добре, що такі організації є, й ряд з них заявили про консолідацію своїх зусиль перед кризовими загрозами та перед достроковими виборами до ВРУ (http://www.tiahnybok.info/diyalnist_podiya/dokument005154.html). Сподіваємося, керівники та актив цих національно-патріотичних організацій справді будуть співпрацювати.

Але ще більше в Україні – прихильників як таких організацій, так і – ширше – націоналістичних ідей. Ми не будемо зараз вдаватися в термінологічні нюанси; ми маємо на увазі українських патріотів, патріотів незалежної України, тих, хто розуміє необхідність консолідації однодумців не лише через спільні рішення своїх (чи близьких за ідеологією) партій.

Ми звертаємося до всіх них – партійних, прихильників, членів національно-патріотичних організацій, учасників численних українських Інтернет-спільнот, до всіх, хто розуміє необхідність спільних дій. Наша консолідація потрібна не лише перед виборами; нам доцільно заявити про те, що нас чимало, що ми усвідомлюємо спільні інтереси та спільну мету, й готові співпрацювати задля неї.

Якщо ми хочемо бути господарями у власному українському домі, ми маємо складати наші зусилля в кожній можливій конкретній справі. Знаходьмо для кожної справи соратників, починаючи з наших сусідів та колег, розширюймо наше коло, підсилюймо своєю участю чи допомогою національно-патріотичні організації, дізнаваймося про всі доступні нам національно-патріотичні спільноти у віртуалі та в реалі. Тоді для кожного знайдуться посильні завдання, а всі разом – ми осилимо головне: зробимо країну – Україною.

З повагою, учасники одного з осередків гуртування українських націоналістів

http://narodna.pravda.com.ua/politics/4904717cafeef/ (Декларація українських націоналістів на НП)

http://ukrnationalists.wordpress.com/ (наша новостворена інтернет-домівка)

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua