Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

КОМСОМОЛЬСКИЙ БЕНКЕТ ПІД ЧАС ЧУМИ

Максим 'Вихор' | 1.11.2008 15:28

14
Рейтинг
14


Голосов "за"
17

Голосов "против"
3

28 жовтня в Луганську завершилося святкування Дня комсомолу. Луганська область – єдина на всій Україні, де 90-ту річницю ВЛКСМ відзначали коштом обласного бюджету.

28 жовтня в Луганську завершилося святкування Дня комсомолу. Луганська область – єдина на всій Україні, де 90-ту річницю ВЛКСМ відзначали коштом обласного бюджету. Нагадаю: бюджет області – це "тумбочка", в якій лежать гроші на розвиток області. А в поняття "розвиток області" ніяк не входять корпоративні свята колишніх членів вже давно не існуючих організацій. Тобто колишні комсомольці, що нині засіли в органах місцевої влади, запустили лапу в оту бюджетну "тумбочку" і відгрібли певну суму на свої "кишенькові витрати". Щоправда, подейкують, ніби на свято "відстібнули бабла" і "бізнесмени-комсомольці". Але, так чи інакше, гроші з бюджету – більше чи менше – екс-комсомольці таки потягли. І потягли не мало. За словами одного з депутатів-БЮТівців, свято комсомолу обійшлося в кілька десятків тисяч гривень.

Організаційну роботу виконувала ініціативна група ветеранів комсомолу та виконавчий аппарат облради та ряду управлінь Луганської облдержадміністрації. Тобто замість виконання своїх прямих службових обов'язків (те, що називається "розвитком області"), луганських чиновників-аппаратчиків кинули на організацію корпоративної вечірки для екс-комсомольців. І гроші, і кадри – все для того, щоб купка старих знайомих розважилася і позгадувала молодість.

Розваги і ностальгічний настрій комсомольці собі забезпечили на славу. Фінальна "вечірка" проходила в Луганському російському музично-драматичному театрі: з піснями, танцями і випивкою. Запросили навіть ряжених, які на сцені розігрували виставу про молодих комуністів та Лєніна – на роль Ілліча запросили народного артиста України Дмитра Вітченко. Комсомольці вирішили обійтися без зайвого піару. Про те, що в російському драмтеатрі відбувається якась "сходка", свідчив лише червоний привітальний банер та купа дорогих іномарок перед входом. З усього було видно, що в боротьбі за "справедливий розподіл народного добра", подбати про себе вони не забули.

"Комсомол для нескольких поколений молодежи стал настоящей жизненной школой", – сказав на відкритті "сходки" колишній комсомольський "пахан" Володимир Пантюхін. Далі він розтікся мислью по древу, перераховуючи всі трудові заслуги і досягнення луганського комсомолу. Але виникає питання: чому ж наші голєнки з єфремовими, пройшовши комсомольську школу кадрів, не можуть навести лад на Луганщині? Вони що, в цій школі кадрів були "відстаючими"? Де їхні хвалені управлінські здібності, розвинені в лавах ВЛКСМ? Чому ці "талановиті комсомольці" довели Камброд до жахливого занепаду і махнули на нього рукою, визнавши "безперспективним"? Чому в Луганську вже багато років поспіль опалювальний сезон починається з розкопування прогнилих труб і аварійного ремонту роздовбаної системи теплокомунікацій? Чому річка Ольховка перетворилася на смердючий ручай, захлинувшись у помиях з м'ясокомбінату і каналізаційних стоках? Чому по всьому місту вирубаються парки і сквери? Де, панове екс-комсомольці, ваші здібності?!

Єдина здібність, що вони мають, – здібність (просто талант!) дерибанити бюджетні кошти І безсоромно брехати людям, лицемірно влаштовуючи корпоративні "сабантуї" за наші гроші. А тим часом Луганщина просто вимирає. За індексом людського розвитку (довголіття, доступ до знань, рівень життя) Луганська область займає 26-те місце... Чи не тому ми борсаємося в злиднях, що на Луганщині заправляють колишні комсомольські "пахани"? Чи не тому, що такі самі "пахани" (тільки рангом повище) заправляють у високих київських кабінетах?

Безглуздо чекати від них покаяння і закликати їх жити по совісті. Яка може бути совість у тих, хто вчора присягав одним ідеалам, а сьогодні присягнув другим заради збереження і примноження влади? Нема в них ніякої совісті, відповідальності перед народом, патріотизму. Так, комсомол був хорошою школою кадрів – кадрів безпринципних, цинічних, владолюбних і лицемірних. Їм плювати, що Луганщина із "світанку України" перетворюється на "чорну дірку" України. Діти гнилих 80-х і кримінальних 90-х, вони добре навчилися ловити рибку в мутній водичці... Саме тому ВО "Свобода" наполягає на необхідності люстрації – усунення від влади колишніх комсомольців, компартійних функціонерів та їм подібних. Доки влада в Україні буде належати цій злодійкуватій сірості, не буде нормального життя в державі. В які б кольори вони не фарбувалися – сині, помаранчеві, білі, червоні – вони все одно лишатимуться сірими – не ззовні, так всередині.Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua