Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

СЕПАРАТИСТАМ – ТЮРМИ!

Максим 'Вихор' | 29.10.2008 16:37

17
Рейтинг
17


Голосов "за"
17

Голосов "против"
0

25 жовтня в Мукачеві відбувся шабаш сепаратистів під назвою "європейський конгрес подкарпатських русинів", де проголошено республіку "Подкарпатська Русь". Коментар.

СЕПАРАТИСТАМ – ТЮРМИ!
25 жовтня в Мукачеві відбувся шабаш сепаратистів під назвою "європейський конгрес подкарпатських русинів", де проголошено республіку "Подкарпатська Русь". Учасники шабашу, очолювані московським (!!) попом Дмитром Сидором, ухвалили "Акт провозглашенія возсозданія русинськой государственности", проголосили створення республіки (!!) та обрали "государственную исполнительную власть". Сепаратисти висунули ультиматум Закарпатській обласній раді з вимогою визнати ці злочинні акти до 1 грудня 2008 року, інакше вони самі негайно втілять рішення "о восстановлении государственности".

Як зазначив Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, "ланцюг підривних дій тягнеться від безкарної спроби проголошення т. зв. ПІСУАРу, "параду мовних суверенітетів", епідемії встановлення монументів та символів чужих держав, безчинств промосковських угруповань у Криму тощо". Очевидним є те, що за цими деструктивними у відношенні України подіями та процесами стоять інтереси (і гроші) конкретних держав. Але розвал України вигідний не тільки тим, хто має на меті задовільнити свої територіальні апетити за рахунок наших земель. Це вигідно і тим, хто хоче наловити собі рибки в мутній воді дестабілізації. Сьогодні, на фоні фактичного безвладдя в Україні, ця небезпека є абсолютно реальною.

ВО "Свобода" неодноразово попереджало керівництво держави та правоохоронні органи про загрозу сепаратизму в Закарпатті і Криму. Луганська обласна організація ВО "Свобода" окремо попереджала голів західноукраїнських облдержадміністрацій, що виділення землі під будівництво храмів УПЦ МП до добра не доведе, адже московська Церква була і є інструментом політики Кремля. Ми сподіваємося, що до наших застережень поставляться серйозно хоча б сьогодні, коли лідером русинських сепаратистів виявився московський піп – під рясою московської Церкви знов стало видно копита московського імперіалізму.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає:

від Президента України та Прем'єр-міністра України – дати політичну оцінку сепаратистським діям на Закарпатті та в Криму.

від Ради національної безпеки та оборони – негайно розробити план надзвичайних заходів із нейтралізації підривних угруповань та припинення сепаратистських дій.

від Служби безпеки України – притягнути до кримінальної відповідальності всіх "делегатів" так званого "європейського конгресу подкарпатських русинів" 25 жовтня 2008 року за ст. 110 КК України "Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України".

від Міністерства закордонних справ України – оголосити персонами нон-грата всіх іноземних громадян, які брали участь у так званому "європейському конгресі подкарпатських русинів" 25 жовтня 2008 року.

від Генеральної прокуратури України – звернутись до суду з позовом про скасування рішення Закарпатської обласної ради від 7 березня 2007 року щодо визнання національності "русин" на обласному рівні.

від керівництва політичних сил, чиї фракції у Закарпатській обласній раді підтримали рішення "Про визнання національності "русин" – визнати свою відповідальність, негайно очистити партійні лави від сепаратистів та відкликати винних депутатів.


Прес-служба ЛОО ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua