Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
14
Рейтинг
14


Голосов "за"
21

Голосов "против"
7

Комментарии
Киянка   | 26.10.2008 15:37
Форум накрився кільканадцять хвилин тому: (схоже на дос-атаки:)
Але ми встигли;). Вдосконалювати ж ми будемо намагатися – нашу діяльність
Киянка   | 26.10.2008 15:46
Трішки наче вдалося поки що з форумуом поправити, але на стабільність його роботи розраховувати не доводиться.

Якщо форум не працюватиме – обговорюймо тут та за потребою в приватах.
Якщо виб"ють з інтернету взагалі – ну, то прийду пізніше:)
Leon   | 26.10.2008 16:00
Киянка:
Ящо з форумом почались проблеми, значить "хтось" занервував.

Діяльність на утвердження держави Україна, і кому ж вона боком стала, не здогадуєтесь, читачі?
Я б сказав, кому не вигідно. Тут і думати не треба.
Киянка   | 26.10.2008 16:08
Я було змушена написати в коментах про форум, оскільки не мала іншої можливості швидко проінформувати всіх решту, а мене може вибити з інтернету в будь-який момент. Але хай би тут по суті надалі писали. Форум – то річ для нас технічна, не відволікаємося:) від декларації
ЗаХар   | 26.10.2008 17:28
Щойно спробував -відкрився нормально
А по суті -почекаємо реакції інших
Werwоlf   | 26.10.2008 17:38
З самого ранку до 16-ї вечора не міг зайти в i-net взагалі.
  | 26.10.2008 17:41
Свідаміту нєвдамьок, шо єссі он хочіт імєть стабільний хостінг, то за нєго нуно бабкі атстьогівать. Но баблього ж кранік пєрєкріл, ввіду полной нєдєєспасобності пасічних @ов. Вот казавскіє і сачіняют @ню за то, шо на ніх хто-то дідосіт. Сідять на халявних форумах і ісчо імєют наглость @дєть.

Щастя приваліло правдє із народу,
з неє свідомітов здуло на@ с брода.
Всі вони у чергах стирчать в банкомати,
шоби отхватіті грошікі пархаті.
  | 26.10.2008 17:58
ЗаХар:
Щойно спробував -відкрився нормально
А по суті -почекаємо реакції інших
Я заходив Все нормально. Олександр Терен.
Киянка   | 26.10.2008 18:12
Так, поки наче знов працює форум
А чекати – почекаємо:), але краще продовжувати працювати;)
Victoria   | 26.10.2008 18:12
Як на мене то непогано, но что скажут остальные. Киянин грозился за пару минут любую декларацию разгромить. Так ось, або розґромлюйте (шукайте слабі місця) обо підписуйтесь,будь ласка. Я поки що підписуюсь.
Киянко, дякую за роботу. Вчора зовсім не мала часу але подивлялась на форум,у мене відкривалось.
  | 26.10.2008 18:17
Шкода, що ця декларація здається дуже скоро "злізе" із першої сторінки. Чи гарний час обрано – вечір неділі?
Олександр Терен.
  | 26.10.2008 18:28
Але ж українці не однорідні. Вони поділяються на таких, як Кравчук і як я.
Всілякі намагання притиснути іншонаційну мерзоту не зачепивши своєї приречені.

Прогляньте мою останню річ "Роберт Киосаки ОБЫКНОВЕННЫЙ МАРКСИЗМ" доки вона не зійшла зі сторінки. Хто я по-вашому?

Із націоналістів я дуже поважаю Гетьмана. Він до речі не підписався.
  | 26.10.2008 18:36
Анатолій:
Але ж українці не однорідні. Вони поділяються на таких, як Кравчук і як я.
Всілякі намагання притиснути іншонаційну мерзоту не зачепивши своєї приречені.
Прогляньте мою останню річ "Роберт Киосаки ОБЫКНОВЕННЫЙ МАРКСИЗМ" доки вона не зійшла зі сторінки. Хто я по-вашому?
Із націоналістів я дуже поважаю Гетьмана. Він до речі не підписався.
Цікава стаття, я прочитав. Висновків із неї для себе мало хто зробе.
Дійсно, людина здебільшого бігає по колу. Їсти ж треба кожного дня. А що таке БПУ?
Киянка   | 26.10.2008 18:51
Victoria: Терен:
Поставили коли змогли (та й форум стало глячити, невідомо було, чи взагалі не вирубиться надовго), обговорювали кожен стільки, скільки міг. Тепер наче форум знов працює – то ж можна і там продовжити. А тут -
громити:) ми будемо разом, я сподіваюся, антиукраїнські речі
Киянка   | 26.10.2008 18:58
Щодо того, що в неділю скоро з"їде вниз – так то ж тому, що більше народу тут приходить, як своє ставить, так й інше ж читає. Але то не страшно, що піде стаття з першої. Якщо ми будемо активно ставити грунтовні статті та цікаві лінки, тегуючи їх нашим ідентифікаційним "СПІЛЬНОТА УКРАЇНСТКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ", той читач, що зацікавиться, натисне тег та побачить цю нашу Декларацію.