Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Декларація українських націоналістів на НП

Киянка | 26.10.2008 15:32

14
Рейтинг
14


Голосов "за"
21

Голосов "против"
7

Ряд авторів НП декларують своє позиціонування як українські націоналісти.
Оскільки ми прагнемо ефективнішого спілкування і підтримки однодумців, наше коло відкрите для всіх, хто поділяє викладені в Декларації погляди


Ряд авторів НП декларують своє позиціонування як українські націоналісти. Наша співпраця тут має на меті об'єднання та координацію зусиль, спрямованих на усвідомлення українцями їх власних інтересів як державної нації та активізацію їх відповідних дій.Ми погоджуємося, що український націоналіст (як і українець взагалі) – це в першу чергу той, хто себе таким вважає й відповідно діє. Ми не вдаватимемося до генетичних аналізів, але визнаємо, що бути українським націоналістом природно перш за все для українців за походженням, та що держава, названа за йменням українців, створена й має функціонувати в першу чергу в інтересах українців, а також і всіх, хто їх поважає та не нав'язує їм своєї культури, політичних та інших уподобань. Ми готові поважати співгромадян всіх інших націй такою мірою, якою вони поважають українців.

Мова.

Ми спілкуємося (намагатимемося спілкуватися) українською та закликаємо це робити інших. Російськомовні можуть бути серед наших однодумців, якщо вони визнають пріоритетність української мови в Україні та прикладають зусилля з її ствердження в державі.

Організації, партії, Церкви.

Усвідомлюючи неоднакову роль різних організацій/партій та релігій/Церков у розвиткові націєсвідомості та державотворення українців в різні історичні періоди, ми відмовляємося від суперечок щодо персональних конфесійних уподобань та симпатій до тих чи інших лідерів/організацій. Але серед однодумців ми не будемо толерувати свідомих членів партій/організацій та віруючих, які вважають свою організацію/Церкву єдино націоналістичною/істинною й не визнають інші, тих організацій/Церков, чиї чинники відомі своєю антиукраїнської публічною діяльністю, видруками, акціями. Ці застереження стосуються членства/підтримки усіх організацій, рухів та спільнот.

Відтак, і на НП зокрема ми не толеруємо як однодумців фанатів якоїсь політсили/персони та Церкви, котрі не лише у своїх матеріалах, але і в коментах не можуть утримуватися від неконструктивних дискусій, зокрема, навколо персоналій як політиків/публічних діячів, так і Авторів НП. Ми не братимемо участь в обговоренні матеріалів чи в дискусіях, які є непродуктивні з точки зору нашої позиції.

Наша діяльність.

Оскільки ми прагнемо ефективнішого спілкування і підтримки однодумців, наше коло відкрите для всіх, хто поділяє викладені вище погляди. Ми допомагатимемо одне одному та іншим нашим однодумцям в об'єднанні зусиль у публікації, обміні, обговореннях та розповсюдженні корисної нашій спільній справі матеріалів. За потребою та можливостями можемо діяти і в реалі.

ЗаХар, Киянка, Киянин, Консерватор, Олександр Терен, Никита, Павло Бондарець, Сезам, Стрілець, boroda, Ekain, Leon, Viktoria, Wasyl, Werwоlf

Будемо раді приєднанню однодумців їх підписами в коментах

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua