Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Україна   НАТО   правий блок   ВО Свобода
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
12

Голосов "против"
8

"Свобода": про правий блок і про НАТО

Киянка | 24.10.2008 21:05
Суттєве наголошення.
А на офіційному свободівському сайті кілька цікавих статей на економічну та ін. тематику
Комментарии
  | 25.10.2008 09:08
Будуть вибори, то я голосуватиму за "Свободу". А домішок гіркоти від поданого матеріалу залишився. Нащо їм об'єднуватись із отим УНП? Вони себе надто скомпроментували тим, що були поруч із Ющенком. Нехай або публічно покаються за це і візьмуть на себе частину відповідальності за безлад в країні, або ідуть геть.
Олександр Терен
Улас Золотоноша   | 25.10.2008 15:35
Нащо їм об'єднуватись із отим УНП? Вони себе надто скомпроментували тим, що були поруч із Ющенком. Нехай або публічно покаються за це і візьмуть на себе частину відповідальності за безлад в країні, або ідуть геть.
Олександр Терен
Рішуче не згоден! Олег Тягнибок у деяких питаннях підтримує Ющенка, і позиція партії вельми прозора щодо Ющенка як президента. Тож засуджувати УНП лише за те, що вони блокувалися з партією президента, не варто і відкидати їх остаточно також не розумно. А в чому Ви вбачаєте виключно персональну відповідальність за безлад, адже не він один винен у цьому?...
Я також голосуватиму за ВО "Свобода"... +
Laslo   | 25.10.2008 15:39
Винні у безладі всі, тож усе скидати на президента – хибна позиція. Голосуватиму зі всією сім'єю за партію Тягнибока. + авторці!!!
  | 25.10.2008 15:51
Улас Золотоноша | 25.10.2008 15:35
Ви вбачаєте виключно персональну відповідальність за безлад, адже не він один винен у цьому?...

І я кажу, що вони всі старлись потроху. Але Ющенко там поза конкуренцією.
Тож блокуватись із УНП – давати слабака і потурати бездарям.
Олександр Терен.
  | 25.10.2008 19:55
Тягнибоков поганых слушать...
Werwоlf   | 26.10.2008 18:27
ANONIM:
Тягнибоков поганых слушать...
А ви не слухайте. Он 2 Віті та Юля є, Володимир та Петро, обирайте собі до смаку. Ящо скред цих немає – знайдіть інших.

Що до Тягнибока, то дочекаюсь передвиборчої програми – тоді визначусь.