Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Проект декларації спільноти українських патріотів-націоналістів

Киянка | 23.10.2008 15:46

13
Рейтинг
13


Голосов "за"
17

Голосов "против"
4

Розкрутили, демони:)))) Перший сирий варіант, неповний, може, будемо всі разом писати? Доповнюйте/кориктуйте в коментах, на можливий флуд прошу не зважати.

Проект декларації спільноти українських патріотів-націоналістів
Ми маємо намір створити спільноту українських патріотів-націоналістів в меті об'єднання та координації наших зусиль (спрямованих на зростання в українському суспільстві розуміння українців їх власних інтересів як державної нації, та на активізацію їх відповідних дій). Що в дужках – необов'язково, якщо видасться занадто академічним:)

Ми погоджуємося, що український націоналіст (як і українець взагалі) – це в першу чергу той, хто себе таким вважає й відповідно діє. Ми не вдаватимемося до генетичних аналізів:), але визнаємо, що бути українським націоналістом природно перш за все для українців за походженням, та що держава, названа за йменням українців, створена й має функціонувати в першу чергу в інтересах українців, а також і всіх інших громадян, хто їх поважає та не нав'язує їм своєї культури, політичних та інших уподобань. Ми готові поважати співгромадян всіх інших націй такою мірою, якою вони поважають українців.

Усвідомлюючи неоднакову роль різних релігій та Церков у розвиткові націєсвідомості та державотворення українців в різні історичні періоди, ми відмовляємося від суперечок щодо персональних конфесійних уподобань. Але серед однодумців ми не будемо толерувати свідомих віруючих тих Церков, які вважають свою єдино істинною й не визнають інші, тих Церков, чиї чинники відомі своєю антиукраїнської публічною діяльністю, видруками, акціями, тощо. Ті ж самі застереження стосуються членства/підтримки усіх інших організацій, рухів та спільнот.

Лакмусом для нас як націоналістів є міра корисності застосування тих чи інших світоглядних позицій для здорового розвитку українців, української родини, української спільноти, української держави. Ми не ханжі і не фанати, але, відповідно, не схвалюємо необмеженого лібералізму, зокрема в тих його виявах, які підважують такий розвиток. (Тут, напевно, одна з дискусійний точок, але, як на мене, варто випрацювати – не оминути цю проблематику).

Ми публікуємо, обмінюємося, обговорюємо та розповсюджуємо корисні для нашої спільної справи матеріали, та за потребою та можливостями можемо діяти і в реалі.

(Керуватимемося українськими та ратифікованими в Україні законами) – якщо треба, хай би юристи сформулювали.

Просимо Адміністрацію НП створити Спільноту українських патріотів-націоналістів, прилінкуваши її під "рубриками". В разі, якщо це не є можливим для НП, просимо врахувати факт створення такого об'єднання Авторів НП де-факто, й розглянути технічні можливості маркування ними своїх дописів.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua