Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Хохляцький мер з українським прізвищем

Максим 'Вихор' | 20.10.2008 21:54

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
10

Голосов "против"
5

Луганський мер Кравченко – типовий хохол – українець за походженням і чорт зна хто за ментальністю. І, на жаль, це стосується не тільки Кравченка, а всієї нашої запроданської братії: голєнків, ткаченків і т.д. Те, що всі вони українці лише за прізвищем, луганська організація "Свободи" довела експериментальним шляхом.

Здавалося б, які претензії можуть бути у націоналістів до луганського мера з українським прізвищем Кравченко? Власне, єдина наша претензія до луганського міського голови – його дивовижний хохлізм. Так, наш мер – типовий хохол – українець за походженням і чорт зна хто за ментальністю. І, на жаль, це стосується не тільки Кравченка, а всієї нашої запроданської братії: голєнків, ткаченків і т.д. Те, що всі вони українці лише за прізвищем, луганська організація "Свободи" довела експериментальним шляхом.

Ще навесні, коли місцеві московські підніжки намагалися встановити пам'ятник "жертвам УПА", ми виступили з ініціативою встановити пам'ятник всім українцям, що загинули у Другій світовій війні. Друга світова трагічно розвела українців по різні боки фронту, але від цього вони всі не перестали бути українцями і воювали разом за Україну, хоча і бачили її майбутнє по-різному. Такою була наша логіка, підкріплена готовністю оплатити створення і встановлення пам'ятного знаку. Але наш хохляцький мер Кравченко вирішив, що пам'ятник українцям не потрібен – наше звернення було проігнороване. Ніби Закону України "Про звернення громадян" взагалі не існує...

Так само було проігноровано і нашу ініціативу щодо реставрації меморіального комплексу на Гострій Могилі. Так, ми, українські націоналісти, хотіли власним коштом реставрувати захаращений меморіал. Навіть кошторис підготували – вийшло на 60 тисяч гривень. Знайшли фірму-підрядника. Потрібен був лише дозвіл мера. Але хохлізм знову переміг – дозволу нам не дали... Пізніше на реставрацію Гострої Могили виділили більше 2 мільйонів гривень (!!!). Зважаючи на таку астрономічну суму, цілком природньо виникає підозра, що в кошторис місцева влада записала ще й якісь власні пункти...

Пізніше ми виступили з ініціативою створення в Луганську української бібліотеки. Зараз багато говорять про українізацію, але в нашому місті дістати українську літературу не так вже й просто. А українізуватися, обмежуючись лише шкільною програмою з української літератури, досить складно. Тому ми, луганські "свободівці", вирішили допомогти землякам, створивши в місті українську бібліотеку – знов-таки, власним коштом. У міської влади ми попрохали лише приміщення – 100-150 квадратних метрів. Цього разу хохляцька міська влада "снізошла" до відповіді. Щоправда, негативної. Розумієте, нема на весь Луганськ 150-ти квадратів вільної площі!

Зовсім недавно луганська організація "Свободи" вирішила вшанувати пам'ять нашого земляка відомого актора Луспекаєва – того самого, який зіграв митника Верещагіна в легендарному фільмі "Біле сонце пустелі". І знову потрібен був лише дозвіл мера на встановлення меморіальної дошки на Російському драматичному театрі... Відповіді на нашого листа не надійшло до сих пір.

Взагалі, складається враження, що мер Кравченко або в якості посадової особи або не існує взагалі, або існує лише час від часу – містика та й годі! В центрі міста встановлюють пам'ятник "жертвам УПА", а мер не в курсі, що навіть землю під пам'ятник не виділено. В місто привозять парк аттракціонів, що не відповідає жодним нормам безпеки, а мер дізнається про це тільки тоді, коли трапляється аварія і на цих аттракціонах гинуть люди... Міст на Пархоменко перебуває в аварійному стані не перший рік, але наш мер, схоже, про це не знає. Він зайнятий ремонтом філармонії. Не сперечаюся, філармонія – штука потрібна. Але якщо обвалиться міст на Пархоменко, загинуть люди...

З усього видно, що господар з нашого хохляцького мера ніякий. Не уміючи навести лад в міському господарстві, Кравченко абсолютно ігнорує або відкидає ініціативи щодо покращення іміджу міста та його національного розвитку. І це при тому, що від нього потрібен лише дозвіл. Лише папірець з підписом! Але йому не до того...

Поки місцева влада завзято дерибанить міський бюджет, імідж Луганщини катастрофічно падає. Місто героїв-трудівників перетворюється на глуху малоросійську губернію, що загниває в пиятиці і хамстві. Нам, українським націоналістам Луганщини, дуже прикро, що купка злодійкуватих хохлів заганяє наш край в болото провінціалізму. І тому ми продовжимо нашу боротьбу за майбутнє Луганщини. Сьогодні будемо боротися зверненнями до КРУ, Прокуратури, СБУ. А як ми будемо завтра – покаже час. Гарантуємо одне: нудно не буде.

Дмитро Снєгирьов, голова ЛООВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua