Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
ВО Свобода   Луганськ   церква   московський чорт

НЕ ПУСКАЙТЕ МОСКОВСЬКОГО ЧОРТА!

Максим 'Вихор' | 30.09.2008 20:18

13
Рейтинг
13


Голосов "за"
13

Голосов "против"
0

ЗВЕРНЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА" ДО ГОЛІВ ЛЬВІВСЬКОЇ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ І ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ

НЕ ПУСКАЙТЕ МОСКОВСЬКОГО ЧОРТА!
ЗВЕРНЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА"

ДО ГОЛІВ ЛЬВІВСЬКОЇ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ І ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙГолові Івано-Франківської ОДА Палійчуку Миколі Васильовичу,

Голові Львівської ОДА Кмітю Миколі Івановичу,

Голові Тернопільської ОДА Чижмареві Юрієві ВасльовичуМи, Луганська обласна організація ВО "Свобода" висловлюємо своє нерозуміння фактів виділення земельних ділянок на території Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей під побудову храмів УПЦ Московського патріархату.

В той час, коли на Луганщині відверто цькують і переслідують (на рівні місцевої влади!) представників УГКЦ та УПЦ Київського патріархату, на теренах Західної України експансія московської церкви знаходить сприятливий грунт. З точки зору обстоювання національних інтересів України – це повний абсурд. Ми прекрасно розуміємо, що свободу віросповідання треба поважати. Але гоніння українських церков на Луганщині не має ніякого відношення до духовних справ – це чистої води політична боротьба, інспірована проросійськими силами регіону. Хіба потрібно нагадувати, що московська Церква завжди була агентом імперської політики Кремля?

Як повинні ми, луганські націоналісти, ставитися до виділення землі під московські храми, коли наша місцева українська греко-католицька громада за 10 років свого існування не спромоглася випросити у місцевої влади кошти на добудову храму УГКЦ? Громаду підтримують лише окремі ідейні ентузіасти. 23 вересня представники Луганської обласної організації ВО "Свобода" передали місцевій греко-католицькій громаді літературу та ікони. А голова Львівської "Свободи" Олексій Кайда, перебуваючи з візитом в Луганську, пообіцяв домовитися про організовану фінансову допомогу громаді.

Не краща справа і з побудуванням храму УПЦ КП на Луганщині. 15 липня 2008 року приватного підприємця-ініціатора побудови храму УПЦ КП викликали до Станично-Луганського райвідділу УМВС. Хоч для будівництва храму лише освятили місце, цькування вже розпочалося. Проросійська місцева політична еліта стає на заваді будівництву церкви Київського патріархату коштом підприємця на його власній території.

І як на такому тлі виглядає виділення земельних ділянок під побудову храмів УПЦ Московського патріархату на Львівщині, Франківщині, Тернопільщині? В той час, коли на Сході України ми хочемо вигнати московського чорта у двері, ви пускаєте його у вікно!

Ми закликаємо припинити потурання московській експансії на Західній Україні. З огляду на ситуацію на Луганщині потрібно діяти у відповідь: не виділяти землі під споруди московської Церкви на Західній Україні, допоки не буде виділено землю під українські храми на Східній Україні – конкретно на Луганщині.

Дмитро Снєгирьов,

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода"


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua