Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/48db93d41cedd/

Приборкання сепаратизму

Максим 'Вихор' | 25.09.2008 16:36

У Луганську підтримали проведення Всеукраїнського референдуму щодо скасування кримської автономії та спеціального статусу міста Севастополя.

У Луганську підтримали проведення Всеукраїнського референдуму щодо скасування кримської автономії та спеціального статусу міста Севастополя.

23 вересня 2008 року в Луганську за ініціативою "Свободи" відбулися збори громадян з підготовки до проведення Всеукраїнського Референдуму щодо зміни автономного статусу Автономної Республіки Крим на обласний, скасування спеціального статусу міста Севастополя та внесення відповідних змін до Конституції та деяких законодавчих актів України, яким передбачено зміну автономного статусу Автономної Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя. статусу АР Крим на обласний, скасування спеціального статусу міста Севастополя.

На збори прибули мешканці районів та обласного центру Луганської області.

Перед присутніми виступив керівник секретаріату Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда. Він наголосив на прямій загрозі для національної безпеки України Кримської автономії.

Враховуючі останні події у світі, зокрема російську агресію в Грузії, питання зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу м. Севастополь є надзвичайно актуальним для України. Заклик Верховної Ради Кримської автономії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії свідчить про початок реалізації Кремлем так званого "грузинського сценарію" в Україні. У такий спосіб депутати ВР АРК прокладають Криму дорогу, яку під керівництвом кремлівських політиків пройшли Південна Осетія і Абхазія. Сам статус автономії Криму робить ці заяви надзвичайно небезпечними", – підкреслив Олексій Кайда.

Присутні одноголосно прийняли рішення підтримати ініціативу Всеукраїнського об'єднання "Свобода" по проведенню Всеукраїнського референдуму щодо зміни статусу автономного статусу Криму та м. Севастополь.

Луганська обласна організація ВО "Свобода" висловлює подяку учасникам зборів – представникам національно-демократичних сил (ЛОО Конгресу Українських Націоналістів, ТОВ "Просвіта" та ін.), які висловили одностайну підтримку у проведенні Всеукраїнського Референдуму, чим підтвердили прагнення зберегти цілісність Української Держави.

Також учасники зборів підтримали звернення до всіх свідомих українців Дніпропетровщини долучитися до майбутнього збору підписів за проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни статусу Кримської автономії.

Крім того, на заключній частині заходу представниками Луганської "Свободи" було вирішено низку організаційних питань.

Прес-служба ЛООВО "Свобода"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua