Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЛУГАНСЬКА "СВОБОДА" ПРОТИ БЛАЗНІВ В ПАРЛАМЕНТІ!

Максим 'Вихор' | 22.09.2008 15:29

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
13

Голосов "против"
2

ЗАЯВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА
З ПРИВОДУ "СИТУАТИВНОГО ГОЛОСУВАННЯ" ПР, БЮТ І КПУ НА КОРИСТЬ ДРУГОЇ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ


У зв'язку з парламентським "ситуативним голосуванням" за Закон України "Про державну службу" (N1400) 19 вересня 2008 року, Луганська обласна організація ВО "Свобода" заявляє: надання російській мові статусу державної – злочинний хід, за яким криються кланові інтереси та особисті амбіції учасників цього парламентського шабашу, а зовсім не українські національні інтереси чи навіть "інтереси російськомовних громадян". В той час, коли в українській армії залишилося коштів на харчування приблизно на один місяць (до 31 жовтня), парламентські блазні граються в "мовне питання", руйнуючи основи української державності.

Голосуванням за цей закон було потоптано Конституцію України. Нагадаємо, стаття 21 цього закону (автором якого є, до речі, Віктор Янукович) містить положення про те, що "особи, що вступають на державну службу і претендують на зайняття посад державної служби, повинні відповідати таким вимогам: 3) вільно володіти державною та російською мовами". Це протирічить ч. 1 статті 10 Конституції України, в якій передбачено, що державною мовою в Україні є українська мова. А згідно висновків Головного науково-експертного управління, "системний аналіз статті 10 Основного Закону України взагалі і ч. 1 цієї статті зокрема не дає жодних підстав для висновку, що поряд із українською у системі органів державної влади України (на всій території держави) має використовуватись російська або якась інша мова у якості обов'язкового офіційного або "робочого" засобу спілкування".Маловірогідно, що ані Віктор Янукович, ані ті, хто голосував за цей закон, не були знайомі з цими висновками. А значить, Конституцією України знехували свідомо.

Цей крок ПР, БЮТ і КПУ, остаточно виявив, яка ситуація склалася зараз в Україні. "Якщо з 2 вересня 2008 року Блок Юлії Тимошенко спільно з Партією регіонів та комуністами здійснював форсований перехід до парламентської республіки, то з минулого тижня прокремлівська більшість взялась за нищення основ конституційного ладу України"- так оцінив ситуацію Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua