Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕРА ЛУГАНСЬКА СЕРГІЯ КРАВЧЕНКА

Максим 'Вихор' | 21.09.2008 15:43

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
6

Голосов "против"
0

Вшануймо пам'ять видатного земляка!

Шановний Сергію Івановичу!

Луганська обласна організація ВО "Свобода" звертається до Вас з проханням надати нам дозвіл встановити власним коштом на будівлі луганського обласного російського драматичного театру меморіальну дошку на честь Павла Борисовича Луспєкаєва – видатного кіноактора, що народився в нашому місті і провів на Луганщині більшу половину свого життя. Він вчився в луганському театральному училищі ім. Щєпкіна, грав в трупі Луганського обласного російського драматичного театру.

Сьогодні Луспєкаєв відомий на теренах колишнього СРСР перш за все за фільмом "Біле сонце пустелі", де він зіграв митника Павла Вєрєщагіна. Фраза "Я мзду не беру, мне за державу обидно", що за фільмом належить Вєрєщагіну, одразу стала крилатим висловом, а сам фільм увійшов в скарбницю кінематографу.

На нашу думку, вшанування пам'яті Павла Луспєкаєва є безумовно необхідним, адже такі люди, як Луспєкаєв, уславлюють Луганщину, руйнуючи міф про провінціалізм нашого краю. Ми, будучи українськими націоналістами, також є і патріотами нашої малої батьківщини – Луганщини. Розуміючи місцеву регіональну специфіку, ми не вважаємо за можливе відхрещуватися від наших видатних земляків тільки тому, що вони грали в російському, а не українському драмтеатрі. Встановлення меморіальної дошки на честь Луспєкаєва сприятиме піднесенню самоповаги луганців, а також створенню позитивного іміджу Луганщини в межах України.

Дмитро Снєгирьов,

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода"


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua