Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Луганськ патріотам не потрібен?

Максим 'Вихор' | 18.09.2008 12:58

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
7

Голосов "против"
1

Відкритий лист Луганської обласної організації ВО "Свобода" до керівництва та рядових партійців УНР, НРУ,УКП та ВПДП.

Луганськ патріотам не потрібен?
Шановне товариство!

Приводом для написання даного листа стало ваше мовчання у відповідь на наше звернення по допомогу в справі національного відродження Східної України. Нагадаємо: близько двох місяці тому ми зверталися до вас з проханням надати посильної допомоги у створенні українського дитячого табору на Луганщині – осередку патріотичного виховання та оздоровлення українських дітей. Табір було підготовано до відкриття власним коштом Дмитра Снєгирьова – голови ЛООВО "Свобода". Але на завершальному етапі луганський ентузіаст зіткнувся зі спротивом з боку місцевої українофобної влади: почалися перевірки всіма можливими інстанціями, які вигадували все нові і нові вимоги до табору. Відкриття відпочинкового сезону було зірвано, однак для відкриття в наступному сезоні треба облаштувати табір окремим харчоблоком – згідно вимоги СЕС. Власних коштів Дмитра Снєгирьова вже не вистачає, щоби задовільнити апетити СЕС, однак облишити ідею відкриття дитячого табору не можна. Саме тому ми звернулися до керівництва національно-орієнтованих українських партій (УНР, НРУ, УКП, ВПДП) з проханням надати нам посильної допомоги. Зауважимо: цей табір має стати першим і поки що єдиним осередком національного відродження Луганщини, а також місцем якісного відпочинку українських дітей.

Ми сподівалися, що керівництво або рядові партійці УНР, НРУ, УКП та ВПДП відгукнуться на наше звернення. Однак, ані допомоги, ані хоча б формальної відповіді не надійшло. Це ставить нас, українських патріотів Луганщини, перед питанням: чи дійсно означені партії опікуються долею України? Чи не є їхня боротьба за національне відродження суто декларативною?

Наголошуємо: національне відродження Луганщини не відбудеться завдяки лише деклараціям і гучним заявам різних партій. Відродити Україну можна лише кропіткою щоденною працею, що має конкретні результати. Ми повторно закликаємо керівництво та рядових партійців УНР, НРУ, УКП та ВПДП звернути увагу на ситуацію, що склалася на Луганщині і відповідально поставитися до справи національного відродження краю. Це не той випадок, де доцільно виявляти вузькопартійний егоїзм, адже ідеться фактично про благодійність в національних інтересах України і українців.

Дмитро Снєгирьов,

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода"© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua