Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Коли добродій хоче срати...


-15
Рейтинг
-15


Голосов "за"
2

Голосов "против"
17

От шо ж це таке? Юліє Володимирівно! Постійно я про вас забуваю! От і зараз... Як я міг забути, що Юлію Володимирівну, провидицю, безсмертну рибку, Володарку Семи Океанів і Трьох Морей Владику до генпрокуратури запросив сам Президент?!! Оце так честь з вашої сторони, Вікторе Андрійовичу. І шо, пішла? Пішла, а куди діватися – там всі свої.

Віктор Андрійович. Віктор Федорович. Юля. Ах, Юля, як же ж я міг про тебе забути! Довго не писав, але по телевізору побачив щось жахливе і тому вирішив без кантєкста розібратися в тому, що зараз відбувається на політичному Олімпі, якщо таке ще можливо.

Отже, цього тижня головною проблемою стала тендітна жіночка, яка змусила труханути всю країну за свою ж незалежність, суверенність та непроФФесійність... Якось дивно воно все вийшло: буквально напередодні пролунала заява мученика вся Русі, оленя Володимирського, харізмата невимовного Віктора Федоровича Януковича про те, що він приречений стати президентом. І якось мене тіпануло: за що? За що людині такі страждання. Тільки-но Віктор Федорович почав писати мемуари про дні, проведені у дивній металевій кімнаті, що стоїть в кабінеті прем'єра, як його Родіна завьот! А так хотілося повернутися на рідну автобазу!... Так не дають! Не дають! Гірка сльоза котилася моєю щокою, коли я чув ті сакраментальні слова – Віктор Федорович більше не баран, він знову став кандидатом в президенти. Як то кажуть, жаль чєлавєка...

Але весь сенс в одній маленькій жіночці, що довела Україну до критичної ситуації – країні більше не потрібен Литвин! Не встиг ще останній комуняка зжерти свою пілотку а-ля "Я з'їм тебе, Червоний Капелюшок!", як сонце зійшло над вулицею Грушевського. Але сакура в таких випадках не квітне, вона чекає. Чекає чогось дійсно дивного, дійсно значущого. І ви знаєте, тільки у нас може відбутися все, чого чекаєш, навіть якщо на таке ти зовсім не чекав. Два спільнокореневі слова "звєздєть" і "звіздуліна" злились в унісоні з монологом Януковича і завоняло аж на Банковій. Бо ту суміш, яка утворилася після об'єднання певних "лідерів", краще не чіпати, аби вона, за законами фізики та розповсюдження неякісного повітря, не розпахлася на весь Печерськ і не дійшов би той запах до Банкової.

Але недооцінили рєбята чуттєву натуру Віктора Івановича Балоги, який теж вирішив, шо зараз рубати бабло краще топором, і тому теж почав писати мемуари, аби відволікти суспільство від головної проблеми країни – її президента. Але за що б не брався Віктор Іванович, все одно виходила малява. А воно така річ, що без Наливайченків не їдять, тому судилося В. Наливайченку теж спробувати – як воно смакує. З посадою чи без? Виявилося, що піде як було – коли сидиш і не вякаєш. Так само і з генпрокурором, який щось ще намагався тявкнути, або спробувати з пальців зобразити пістолета, щоб їм напугати того монстра, який народився під дбалим оком фото- та відеокамер.

А процес народження, скажу я вам, – штука не з легких. Бо навіть 76 мужиків не змогли цього бачити і покинули родове відділення Верховної Ради України. І щось мені муляє: по-моєму, тут видна рука Богатирьової. Ні? Не видно? Ну і годі, отже осьо путьом – прогресуємо назад. В принципі, можна сказати регресуємо, але коли великі вчені України, доктори наук та професори (Федоровичі, Азарови, Ахметові) продуціюють своїми поступальними рухами нові засоби поставити президента в позу "мама миє сходи", то це назвати регресом язик не повертається та рука не пише. І Богатирьова повинна було здогадатися: тебе, Раю, посадили на крісло в РНБО, щоб ти Ющенка за жопу кусала, але тільки не Балогу. Балога – то святе, він нам ще знадобиться. Для чого? Ну не знаю, Медведчук знадобився ж!

А знадобився пан Медведчук цього тижня виключно генпрокуратурі. І я, звісно, поважаю цих абстракціоністів. І добре розумію, що генпрокуратура України – це креативна структура: вона своєрідна, вона жива, ні в кого такої нема! Вона одна у нас така... Мля... Що, ця гнила Америка хоче сказати, що їхня поліція краще за нашу? Не смішіть мене! У них же все по закону! Ну? А у нас? У нас по любові! І, нібито, не любить пан Медведько пана Медведчука (бо прізвища схожі?), тому й викликає його на допити. І що характерно? А давайте звернімось до заяв наших "лідерів". Медведчук заявив, що його викликає сам генпрокурор! Медведько! Це у нас що, особлива прокуратура для обслуговування особливих персон (наприклад, дуже відомих)? Або це розгул фантазії в головах тих персон? Як може генпрокурор розсилати повістки особливо кожному обвинуваченому чи свідку?

От шо ж це таке? Юліє Володимирівно! Постійно я про вас забуваю! От і зараз... Як я міг забути, що Юлію Володимирівну, провидицю, безсмертну рибку, Володарку Семи Океанів і Трьох Морей Владику до генпрокуратури запросив сам Президент! Оце так честь з вашої сторони, Вікторе Андрійовичу. І шо, пішла? Пішла, а куди діватися – там всі свої. Але якось дивно... Зазвичай, генпрокуратура, перед тим як викликати дууже особливого обвинуваченого, об'являє про це акурат тоді, коли сама переконається, що обвинувачуваний сидить в Росії і дує в трубочку... в газову. І от тільки тоді генпрокурор може відверто звернутися до народу: "Ай-яй-яй! Утік!". Ні, тут все інакше. ВОНА не така! Вона в біле одягнена – щоб кров було видно після відвідин. А, то таке БЮТівське сердечко заколотилося? Ну і годі.

Давайте ж тепер посмакуємо обвинувачення, що їх в своїх мемуарах от уже третій рік пише визначна людина – Віктор Іванович Балога. Кажуть, у його бороди подвійне дно, де лежить компромат на всіх без виключення, включно президента та кочегара котельні номер 13, який казав, шо "Юля така гарна баба, що можна й під хвіст дать!" Але Юля – ще й баба розумна. І в основному розумність її лежить в Турчинові, а точніше кажучи, в його бороді. Вона значно більша за бороду Балоги. Принаймні, в її подвійне дно вліз ще й мішочок з грошима, яким можна було вирішити проблему "сємєро козлят", де "козлят" – це дієслово! Генпрокуратура швидко закрила подання СБУ і навіть дивитись не стала на маляву, що її днями-ночами писали мудреці печерських пагорбів і відмовилася створювати спільну слідчу комісію для розслідування державної зради. Дійсно, ну хто не зраджував? Отож. Бо наша прокуратура живе за древніми Євангельськими заповідями: не суди й не осудять тебе...

А так як за відсутністю грошей і совісті у заклятих союзників по коаліції цього тижня не вийшло навіть проголосувати разом принаймні по одному законопроекту, то коаліція (само сабой!) розвалилася. І розвалила її все та ж заслужена зрадниця України Юлія Володимирівна Тимошенко. Ця жінка-привид спромоглася на неможливе до сьогодні: вона влізла в мозок кожного нашоукраїнця, що той вирішив написати заяву про вихід з коаліції. А ще їй вдалося залізти у мозок президенту і змусити його, наївного, подзвонити по мобілкє в Нашу Україну та сказати їм людським голосом: "Друзі, виходьте з коаліції!". Страшні речі творяться у владі... Вздовж Грушевського мертві з косами стоять... і тиша...

Брєхня!!! Це Тимошенко спростовує попередні заяви, а я дивуюся: де терміновий лист до прокуратури від Балоги за фактом втручання у мозок народних депутатів та самого Президента з боку Тимошенко? Ви спитаєте, як таке може бути? А я вам відповім – не переживайте! Пункт сьомий протоколу печерських мудреців до генпрокуратури говорить: "Планування замаху на голову Секретаріату Президента з боку Юлії Тимошенко". Змогли ж вони таке видумати – і інше видумають. А, ви кажете, це вони не видумали – таки планувала Юля замах на Балогу? І я вас підтримую. Бо яка здорова людина в Україні не планувала замах на Балогу? Ви ще не знаєте, але ви теж планували на нього замах. Але виявиться це тільки тоді, коли ви попрете проти президентської раті бульдозером, що й робить тендітна Юлія вже впродовж двох місяців.

Ну а без цитат в цій статті не обійтись. Щось згадалися мені шкільні роки... третій клас... дразнілки... Ой, ну читайте самі:

"Відкритий лист до Президента України Віктора Ющенка...

...Розмовляючи з журналістом, який шанобливо називає його по-імені та по-батькові, голова РДА опускається до погроз на адресу представника ЗМІ. Роздратований твердженням журналіста, що "ланцюг єднання" організований проти Юлії Тимошенко, голова РДА вживає нецензурну лексику на адресу журналіста та Прем'єр-міністра країни. Огидно повторювати ті слова представника влади, однак в мережі Інтернет вони стали відомі світові уже ввечері того ж дня..." З листа БЮТ до президента України

Ну а тепер давайте повторимо всі ті погані слова, які не можна говорити... Та жартую, але якщо з крапочками... "Нехай всі знають, що я на тебе...уй поклав", "На... нам ця курва з косою"... Продовжувати? Але, я думаю, щоб оцінити весь культурний потенціал владної еліти, треба розібратися: а кого ж, власне, беруть в ЄЦ, якщо вони так вільно застосовують російську мову в своєму лексиконі?

А в ЄЦі зібрались найкращі, за їх упевненістю, люди з усієї України, що їх немов сачком позбирали з поверхні, коли вони благополучно спливли з дна нагору. Тобто, те що плавало, те й позбирали. А отже сакраментально звучить монолог вже іншого депутата від тієї ж високоінтелектуальної партії, який сказав: "Цій пі...ді не місце на посту прем'єра. Вона покинула демкоаліцію. Вона зрадниця".

Ой, а кому б ото нагадати, що на 99% весь ЄЦ складається з "колишніх"? До того ж, без розбору – всі поприходили: і з БЮТ, і з НУНС, і з ПР. Навіть комуняк трішки прихопили. Вони, як криси, їх рятувати треба. Що, вже такого не пригадуєте? Не можете уявити собі події тримісячної давнини, коли збирали той зброд? А, то у вас доля така? Ну-ну...

Осьо! Кіна не буде! Перевибори почались!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua