Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Луганськ: автопробіг пам'яті УПА

Максим 'Вихор' | 9.09.2008 10:59

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
11

Голосов "против"
1

9 вересня в Луганську пройшов автопробіг пам'яті з нагоди 65-ї річниці від початку бою чоти УПА під командуванням Марценюка (Берези) з гітлерівськими оккупантами (8-12 вересня 1943 р.) в с. Новий Загорів.

Луганськ: автопробіг пам'яті УПА
9 вересня в Луганську пройшов автопробіг пам'яті з нагоди 65-ї річниці від початку бою чоти УПА під командуванням Марценюка (Берези) з гітлерівськими оккупантами (8-12 вересня 1943 р.) в с. Новий Загорів. Нагадаємо, що під час п'ятиденного бою 44 повстанці знищили півтисячі і поранили до семи сотень гітлерівських оккупантів та їхніх поплічників: місцевих манкуртів, донських козаків.

Сьогодні вулицями Луганська пройшла автоколона під національними, червоно-чорними та партійними прапорами. Головна машина колони несла жовто-блакитний та червоно-чорний прапори, решта машин – прапори ВО "Свобода". Слід зазначити, що у луганців негативної реакції на націоналістичну символіку не спостерігалося.ВО "Свобода" наполегливо продовжує руйнування міфів про УПА, висвітлюючи факти боротьби повстанців як з совєтськими, так і з гітлерівськими оккупантами.
Луганці з цікавістю дізнаються про невідомі їм аспекти боротьби та ідеології УПА. Цим автопробігом пам'яті Луганська "Свобода" продовжує акцію по відзначенню важливих дат національної історії і висвітленню їх значення у пресі.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua