Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/48beddea864ff/

Репліка

Сезам | 3.09.2008 21:56

В січні 2007 після спільного (одночасного?) голосування БЮТ та ПР з'явився такий анекдот:

Репліка
Вертається Олександр Тимошенко додому раніше, ніж звичайно, і бачить: його Юля стоїть рачки, ззаду до неї прилаштувався Янукович і... А Томенко з Турчиновим йому підсвічують.

- Юлька! Хв...да! – кричить Олександр. – Ти дала цьому мудаку!

- Ні, Сашо. Абсолютно не дала, не перериваючи процесу відказує Юля. – Ні у мене, ні у БЮТ, не може бути нічого спільного ні з "Регіонами", ні з Януковичем. Ми реалізуємо кожен свій статевий інтерес, але не спільно, а одночасно.


Було багато воплів ЮВТ про намагання Президента створити "ширку", а фактично вона сама її і створила. Були виплати "юлькіної тисячи", а чи не є це звичайним хабарем люмпенізованому електорату за рахунок бюджетних коштів? Було багато її заяв про нібито створення "корупційних схем" у разі використання нафтопроводу "Одеса – Броди" у аверсному режимі і її протидія цьому, а фактично вона завадила реальній можливості створити альтернативне Росії джерело постачання нафти і сприяла подальшому "використанню" нафтопровода "стратегічним партнером". Була істерика проти розробки чорноморського шельфу компанією "Ванко", оскільки угода оформлена на "студенток". А може слід було не з компанією боротися і їй протидіяти, а вимагати належного проведення тендерних процедур? А зупинка робот по розробці нафти також вигідна нашому заклятому "братові"... Було вперте мовчання стосовно агресії росфедерастів проти суверенної Грузії, поясьнюване невтручанням у сферу компетенції Президента. Після цього "пояснення" голосування за обмеження повноваженнь голови держави виглядає особливо цинічно. А може на думку ЮВТ це взагалі не є втручанням? Такий "фінт" був би для неї цілком природнім...

Якщо порівняти останні події у ВР з вищенаведеним анекдотом, то головну роль грає не Янукович, і, звичайно, не Томенко з Турчиновим і усім БЮТом, а саме ЮВТ. Але "користує" вона не Ющенка і одіозного Балогу, а всю Україну. Але, нажаль, багато хто досі цього не розуміє...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua