Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/48b81b1fdf2f6/

А на прощання я скажу...

gayduchik | 29.08.2008 18:51

Однак, не варто порівнювати містера Тимошенко із Жанною, вона зовсім інша... Не варто говорити, що в її діях нема логіки тому, що вона не розуміє, що таке логіка

Все. Речі запаковано і вже стоять біля виходу. Присядемо на дорожку.

Перший етап пройдено, все що публікував я тут, подавав у скороченому вигляді, іноді на половину, але є речі, які я хотів би, на прощання, трошки уточнити.

Як показав розвиток останніх подій (я не про війну на Кавказі, а про внутрішні взаємостосунки наших, рідненьких), меншість виявилася ближчою до реального життя. Однак, не варто порівнювати містера Тимошенко із Жанною, вона зовсім інша... Не варто говорити, що в її діях нема логіки тому, що вона не розуміє, що таке логіка, а керується винятково власним глуздом. Саме про цей стан, в якому і здійснюється більшість радикальних вчинків, Міхаель Нострадамус писав: "Как будто сам Бог у меня за спиною... Он водит моею дрожащей рукою.".

Кавказька війна внесла значні корективи в політичну ситуацію України. В НУНСа з'явився, після "чорного понеділка", реальний шанс закріпитися на владному Олімпі, але він заключається не в біганині з прапорцями та пікетуванні посольства РФ... До того ж кандидатура НУНСа може гідно втрутитися в змагання за крісло Президента, які вже сьогодні активно розпочав В.А.Ющенко.

Сьогодні стверджують, що остання Кавказька війна розблокувала Третю світову, що тепер і Китай має повне право "захищати" своїх громадян на всій території Сибіру. Неправда. Третя світова розпочалася 11 вересня 2001 року і поволі набирає обертів... Бізнес, в погоні за надприбутками, остаточно злився з політикою, а це, в свою чергу, призвело до втрати здатності політиків до компромісу, політики вже не мають змоги контролювати свої дії... Спорт, культура перетворилися в одне суцільне бізнес-шоу і бізнес тут, знову, диктує свої умови... Здоров'я Людини... це вже один із найприбутковіших видів бізнесу... Всі рілігійні течії на сьогодні в пошуках "справедливості" (також доволі прибутковий бізнес) якось забули, що Бог не їхня особиста власність...

Говорять, що наш політикум веде активний пошук нової ідеології... за кордоном і вкладає шаленні кошти в їх розробку та оформлення. "Якби ви вчились так, як треба, То й мудрость би була своя...". Зрештою, сьогодні навряд чи можна точніше подати думку про сучасний політикум та ідеологію (і, як показала Кавказька війна, не тільки наш політикум), ніж це зробив В.І.Вернадський.

"Недавно... человек начал понимать ту внутреннюю и социальную структуру живого комплекса, к которому он принадлежит. До настоящего времени последствия этой структуры – огромные социальные и политические последствия – еще не проникли в его рассудок. Это ясно видно из наблюдения состояния текущих социальных идей, которые распространяются вокруг нас и которые двигают миром. Эти идеи в своем основании вне настоящей науки. Они являются выражением прошлого точных наук. Они соответствуют науке, которая была сто лет назад (курсив мій).

...Не только массы, но и их предводители и сами их вдохновители принадлежат по своему разуму и научному багажу к стадиям, давно превзойденным точной наукой.

В современной общественной и социальной конструкции человечество в большей степени управляется идеями, которые уже больше не соответствуют реальности и выражают состояние ума и научных знаний поколений, исчезнувших в прошлом."


Досить цікаво спостерігати, як Президенти, провідні політики УСІХ держав щиро аплодують провідним фізикам за їх досягнення в науці, нагороджують їх преміями та різноманітними брязкальцями і тут же... забувають, про що саме говорить сучасна фізика... Саме фізика сьогодні стає основою сучасної філософії та ідеології. Всім варто познайомитися з новітніми теоріями струн і гравітації і, можливо, кожен нарешті зрозуміє, що думки матеріальні, а інформацію не може знищити навіть шаленна сила "чорної дірки"...
© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua