Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
ВО Свобода   Луганськ   кілінкаров

Запит ЛООВО "Свобода" з приводу провокаційних заяв нардепа Кілінкарова

Максим 'Вихор' | 25.08.2008 16:28

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
13

Голосов "против"
2

Минулого тижня в ефірі телеканалу "Ірта" депутат Верховної Ради України від КПУ Спиридон Кілінкаров своїм невіглаством мало не спровокував міжнародний скандал.

ЗАПИТ ЛУГАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА"

З ПРИВОДУ ПРОВОКАЦІЙНИХ ЗАЯВ НАРДЕПА СПИРИДОНА КІЛІНКАРОВАГолові Комітету з питань Регламенту, депутатської етики

та забезпечення діяльності Верховної Ради України

Єфремову Олександру Сергійовичу,

Голові підкомітету з питань депутатської етики

Гримчаку Юрію Миколайовичу


Минулого тижня в ефірі телеканалу "Ірта" депутат Верховної Ради України від КПУ Спиридон Кілінкаров своїм невіглаством мало не спровокував міжнародний скандал. Коментуючи втручання Росії у кофлікт у Південній Осетії, він сказав, що проводити паралель з конфліктом в Ічкерії не можна, тому що в Ічкерії Москва боролася з ваххабізмом, який, очевидно, Кілінкаров не відрізняє від тероризму.

Мабуть, з історією релігій Кілінкаров познайомився лише в рамках курсу наукового атеїзму. Але цього вочевидь недостатньо, щоб робити адекватні заяви з приводу релігії, тим більше – народному депутатові. Ваххабізм – течія ісламу, названа по імені свого засновника Мухаммада ібн Абд-аль-Ваххаба, який виступав проти внесення змін в доктрину ісламу. В 1932 році його послідовники створили незалежну арабську державу – Саудівську Аравію. Ваххабізм – офіційна релігія в Саудівській Аравії і подібні облудні заяви, які робить Кілінкаров, є нічим іншим, як образою релігійних почуттів громадян цілої країни. Це не тільки псує міжнародний імідж України, а й створює загрозу виникнення релігійного протистояння всередині країни.

Ми розуміємо, що нащадок воїнствующих атеістів-руйнівників храмів не може шанобливо ставитися до чужих релігійних почуттів. Але тоді не зрозуміло, що така людина робить у Верховній Раді України.

ЛООВО "Свобода" настійно вимагає від Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України надати правової оцінки провокаційним заявам нардепа Спиридона Кілінкарова і запобігти їх можливим негативним наслідкам.

Прес-служба ЛООВО "Свобода"Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua